karel4

co bi ste dělali kdyby vás honil jaguár

Nejlepší odpověď
anonym

Já bich vzal nějakou flyntu, třeba wynčestrovku a střelyl bich ho mezy očy.

Další odpovědi
hanulka11

vlezla bych si pod učebnici čj

Lucijej

V momentě, kdy se jaguár rozeběhně, člověk nestihne udělat vůbec nic. Vzhledem k tomu, že kočky útočí ze álohy, tak akorát 2 – 3× skočí a má tě v hrsti, to člověk opravdu nestihne zareagovat…

50centes

utíkal!!!!!!!!!­!!!!!!!!

quentos

každý by asi utíkal, leč bylo by to na prd, jelikož jaguár by vás vzhledem ke své ohromné rychlosti dohonil. Lépe by možná bylo vylézt na strom (sice to neumím, ale v pudu sebezáchovy člověk zvládá i věci, o nichž si myslí, že je neovládá), nebo nalézt na útěku nejbližší obydlí a zabouchnout dvéře.

Illines

Delala bych nehybnou a nebo spustila neumerny krik (tak jako to delali indiani v ohrozeni pred zviretem).

Hlada

Probudil bych se.

venkovan

a). Hodil bych do kalhot chemickou obrannou nálož.
b). Probudil bych se (nevím zda s tou náloží v pyžamu)
c). zastavil bych na parkovišti, na krajnici ať si ten frajer za volantem honí někoho jiného

Illines

No Qentosi,ale jaguar je splhoun.To by jsi se moc na strome neohral.

quentos

tak to je blbé, v tom případě varianta B ;{)>