venkovan

Člověk okolo 70 let vyzná člověku opačného pohlaví ve věku okolo 19 let lásku a on jí odmítne. Není to neúcta ke stáří?

Nejlepší odpověď
Damiana

Není. Možná, že je pro něho příliš mladý. Říká se přece, že starý člověk je jako malé dítě, ne? 🙂

Další odpovědi
anonym

Hele,venkovane,ne­mělo by být „ONA“ ? Jak jinak by to byla neúcta ke stáří?!

terry

Tipnu si, žena vyznala lásku muži v nejlepších letech. Už je plnoletý a ona má zkušenosti a je fin.zajištěná :).
Nebo to je naopak?

IK

Je to jistý nedostatek sebeúcty,
fatální nedostatek soudnosti,
nadbytek demence,
oproti
ztrátě humoru,
neúctě ke stáří,
a nedostatku taktu

vlastně úplný normál…
odpovídám ano.

Drap

škoda že mi neni 19