David100

číselná kombinace kufru

Poprvé byl kufr uzavren pri nastavení systému na levé strane císlem 25782 a na pravé strane císlem 61956. Otevren byl potom císly 58015 a 29723. Pri druhém použití byl kufr uzavren císly 81348 a 06390 a otevren císly 14671 a 73067. Pri tretím použití byl kufr uzavren císly 47904 a 39834 a k otevrení jsme potrebovali císelnou kombinaci 70237 a 17501. K opetovnému uzavrení kufru jsme použili císelný kód 03560 a 84178.jaký čísly se kufr opětovně otevře ?

Odpovědi
honza19hk

sekerou…

Funna

add chemické vzorce…děláš to snad PRO SVOU zábavu…připadáš mi jak Jonea (pokud nevíš, kdo to je, tak věř, že na GC.cz se o něm nic lichotivého nedozvíš)
Doplňuji:
a je to úplně stupidní…tak obtížnost 1

anonym

Prosím neporušujte zákony. Kopírování a úprava textu bez citace zdroje a autora je považováno za porušení autorského zákonu. Ale strach nemusíte mít já vám sem vložím citaci.

Cituji text který jsem bez povolení autora zkopíroval a upravil – jsem si vědom že porušuji zákony, a může být na mě podáno trestní oznámení.
Autor: kozoroh.p + Dudlenka
Zdroj: http://www.ge­ocaching.com/se­ek/cache_deta­ils.aspx?guid=6a42a­a34-3589-4755-9d4b-cf9404fc0267

A nyní k dotazu. Domácí úkoly, šifry, testy, soutěže se zde neřeší. Jděte si prosím obtěžovat jinam.

Se srdečným „♥“ pozdravem l564.