Zuzik

Čím zahustit čokoládové lanýže???

Dobrý den, prosimvás mohli byste mi poradit, čím nebo jak mám zahustit čokoládové lanýže?

Nejlepší odpověď
anonym

Já bych je zkusila zahustit griliášem tj.karamel s oříšky pak nahrubo nasekat.

Další odpovědi
hanulka11

Proč je chcete zahušťovat?-Hmota je i z ledničky poměrně měkká a teplem ještě více měkne. Proto výroba lanýžů vyžaduje studené ruce a aspoň trochu zručnosti. a hlavně pak uchovat v lednici,nebo co nejdříve sníst.Ale myslím,že se sní brzo-jsou výborné

nejlepší je dělat je do maličkých košíčků které se koupí v papírnictví speciálně na to dělané a z lednice tak jsou z těch košíčků snadno vyndat/ale na stůl se dávají i s nimi-pokusím se vyhledat pro představu

zde jsem našla -http://www.de­elobal.cz/pro­dukty6.htm