Beno

Čím v zimě sypete chodník?

Nejlepší odpověď
zjentek

No já jen doufám, až EU zakáže kotle na tuhá paliva definitivně, že pak ta samá EU schlálí prodej popela či drobné strusky v igelitových pytlících podobně jako je nyní třeba kompost anebo zobání pro ptáky, bo jinač nevím čím bio to ekologicky sypnu.

Další odpovědi
JežíšKristus

Ničím, v Prahe nasněží na tři dny v roce.

REDlounZ S

Štěrkem

Dochy

Ničím. Odhážu, zametu. Když bylo nejhůř, ukradl jsem si z posypové nádoby trošku štěrku.

aliendrone

S radostí tuto činnost přenechávám Pražským službám nebo kdo to má na starosti. Venkoncem dnes u mne přichází v úvahu leda tak písek z ledvinových kamenů a to jen ve zcela mimořádných případech.

Chtěl jsem dodat, že nejsem žádný vysmátý zjentek, abych si takto běžně pohoršlivě počínal, nicméně by to bylo zavádějící. Asi je každému jasné, že ten by se s tím nezdržoval, bo se na všechno může rovnou zvysoka víš ty co, že jo? ;) :D

elkon

Ničím, je to věc města. A v zahradě jen shrabu na stranu, aby bylo čisto od domu k vrátkům a od vjezdu do garáže.

Rokio

Ničím. Chodník u domu mého otce patří městu.

paul1

Ničím, o chodník se má starat obec, ale dělá to jen zřídka. Tak si chodníky čistíme sami a zatím to šlo bez posypávání.

jirka F

Ničím o chodník se většinou stará obec.

Pepa25

Pískem, když je nejhůř přidám trochu soli.