Avatar uživatele
Beno

Čím v zimě sypete chodník?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 865 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

No já jen doufám, až EU zakáže kotle na tuhá paliva definitivně, že pak ta samá EU schlálí prodej popela či drobné strusky v igelitových pytlících podobně jako je nyní třeba kompost anebo zobání pro ptáky, bo jinač nevím čím bio to ekologicky sypnu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
JežíšKristus

Ničím, v Prahe nasněží na tři dny v roce.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
REDlounZ S

Štěrkem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Ničím. Odhážu, zametu. Když bylo nejhůř, ukradl jsem si z posypové nádoby trošku štěrku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

S radostí tuto činnost přenechávám Pražským službám nebo kdo to má na starosti. Venkoncem dnes u mne přichází v úvahu leda tak písek z ledvinových kamenů a to jen ve zcela mimořádných případech.

Chtěl jsem dodat, že nejsem žádný vysmátý zjentek, abych si takto běžně pohoršlivě počínal, nicméně by to bylo zavádějící. Asi je každému jasné, že ten by se s tím nezdržoval, bo se na všechno může rovnou zvysoka víš ty co, že jo? ;) :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Ničím, je to věc města. A v zahradě jen shrabu na stranu, aby bylo čisto od domu k vrátkům a od vjezdu do garáže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Ničím. Chodník u domu mého otce patří městu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Ničím, o chodník se má starat obec, ale dělá to jen zřídka. Tak si chodníky čistíme sami a zatím to šlo bez posypávání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Ničím o chodník se většinou stará obec.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

Pískem, když je nejhůř přidám trochu soli.

Nový příspěvek