Avatar uživatele
Soni

Čím v budoucnosti mohu být, abych pracovala se zvířátky?

Dobrý den. Jsem teprve v sedmé třídě, ale každý učitel se nás už ptá, čím bysme chtěli být. Od první třídy do páté jsem měla na vysvědčení samé jedničky a v šesté jednu dvojku z dějepisu. Uvažovala jsem, že bych mohla být veterinářkou, ale vysokou školu bych nezvládla. Nevíte o nějalých dalších prací, kde bych mohla pracovat se zvířátky? Předem děkuji za vaše odpovědi.

Zajímavá 0 před 2048 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
yuko

Farmářka, veterinářka nebo ochránkyně zvířat.
(Ale zvládla, stačí jen chtít)

Zdroj: http://www.stas­tnyfarmar.cz/

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Existuje množství učebních oborů pro obor chovatelství zvířat i středních škol s maturitou, odkud lze pokračovat na VŠ. Např. v odkazu https://www.szat­.cz/chov-cizokrajnych-zvirat/ je ještě další odkaz na toto studium. Teď máš ještě brzy na to odhadovat, jestli na studium budeš stačit. Pokud budeš hodně chtít, stačit určitě budeš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Takto se rozhodovala, před třiceti lety dcera. Po základce šla na gympl (nejlepší start pro jakoukoliv VŠ). A pak přijímačky na veterinu. To je nekritičtější moment. Zvládla a měla štěstí a pak 6 let studia. A dnes už 18 let vetrinářka. Chce to jenom víc si věřit a jít cílevědomě za svým. Zvládneš to!!!
S Tvými známkami máš dobré předpoklady. A po tom gymplu, pokud by to opravdu nevyšlo, není problém si dodělat specializaci na chov zvířat, případně na veterinárního technika.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

S tvými známkami bys vysokou školu zvládla. Jen nesmíš polevit.
Můžeš být doktorkou veterinářkou nebo sestřičkou ve veterinární ordinaci.
Nebo ošetřovatelkou zvířat. Třeba v ZOO.
Nebo můžeš vydělávat peníze jinde a mít vlastní útulek pro zvířátka. Ty potřebují hodně peněz.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

„Jmenujem vás ošetrovatělkou sviní…“ 😁

Ošetřovatelkou.. kdekoli… Od ZOO, přes útulky, po JZD.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

třebas deratizátorka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Například řeznicí na jatkách! ;) :D :D Záleží na osobnostních předpokladech, preferencích a mnohých dalších faktorech.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek