baryyk500

čím to je????

máme doma rybičky jenomže stále umírají nikdo neví proč.mají čistou vodu,čistej filtr atd. stalo se to taky někomu z vás?

Nejlepší odpověď
www

Mně se to nestalo, ale příčin může být hned celá řada:
Teplota vody, složení vody, nevhodná celková obsádka, rostliny, druh ryb, plísně, velikost nádoby ap.
Zkušenost

Další odpovědi
anonym

Nejsou podchlazené, nebo vymrzlé, otrávené, nemocné už z obchodu, není tam nějaký predátor, špatné krmení, kde se rybky zdržují, u hladiny, nebo spíš na dně? Rostlinky, seš si jistá, že rostlinky jsou v pořádku? Těch problémů může být spousta. A ten filtr, je dost výkonný? Jak zkoušíte doma kvalitu vody v akvárku?

petra15

rekla bych, ze jsi poslednim nakupem zavlekla infekci

Kelt

Zkus pH vody, nebo si nech udělat rozbor vody. Nejlépe starou vodu a pak čerstvou vodu. Možná tam něco vzniká, laboratoř by to měla poznat. Prípadně stěry ze stěn. Prověř si techniku – teploměr, filtr a pod.

annas

Čím to je, že adviser nezapře counselora?