Avatar uživatele
terry

Čím si natíráte nos odřený při rýmě? Pomádou na rty nebo nějakou special mastí? Díky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? iceT, hanulka11, suaeda, briketka10 před 4486 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
WeeBear

Už deset let používám Borozan, problém je však v tom, že při rýmě se při utírání setře, nejde moc pod kůži, tudíž co hodinku mazat, ale stačí malé množství.

Jinak když Borozan dojde, nebo není možnost ho použít, tak klasický jelení lůj, vyloženě pomády na rty ne.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
suaeda

Již léta na odřený nos od rýmy používám mastičku Borozan.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Nejlépší je zabořit nos do dobře propečeného bůčku, do husího stehna apod.
V horším případě stačí obyčejná mast na odřeniny, indulona na ruce, boroglycerinový či měsíčková a nebo heřmánková mast apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

od puberty /jelení lůj/ nejlepší i na rty – Placenta není moc k sehnání, kupuji vždy dvě..
nestírá se

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ondra07

Já mám doma takovou domácí mast, taťka vyráběl.Je to nějaký olej s levandulí, nevím přesně, krásně to voní a účinek je skvělý :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
evickabobik

framykoinem;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

indulonou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Stačí obyčejná indulona nebo Nivea nebo cokoliv trošku potřít.Důležité je potírat třeba každou půlhodinku a problém je brzy fuč.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Též mastím Borozanem,velice se mi osvědčil,ale právě z důvodů,jež popisují uživatelé přede mnou,si mastičku patlám až před spaním.
Po dvou dnech smrkání mám tak odřený a červený nos,že vypadám jak alkoholik a po téhle masti to zarudnuté do rána krásně zmizí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

mám mast s mastichou je úžasná a rychle vše hojí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bubukaa

Ano, také používám Borozan ale někdy postačí i obyčejná kosmetická vazelína

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lékárna

Pěkný den,osvědčený jsou – Borozan,Infado­lan.Mohu doporučit Panthenol krém na rty od Dr.Muller Pharma

Zdroj: http://www.le­karnavlipkach­.cz/zbozi/pan­thenol-krem-na-rty-7-10ml-dr-muller-57135?idvyrobce=-1&hledqs=dr.muller panthenol

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek