jjj123456789

Čím se vyznačuje východoněmecké porno?

Odpovědi
klumprt

Jako porno vzniklé v NDR? Něco takového existuje? Maximálně tak nějaké amatérské nahrávky a fotky, které tenkrát možná kolovaly pokoutně a předávaly se konspirativně v noci v zaplivaných průjezdech 🙂

bolak

chlupy

ženský tam maj zasrostlý podpaždí a bobry tak dlouhý že by se z nich daly dělat paruky, pánové taky nejsou vyholení, jsou po těle chlupatí, většinou mají knírek a nějakej řetěz kolem krku

je to takovej specifickej žánr, něco jako filmy pro pamětníky..