IQ tykve

Čím se provinili ti, kteří zde mají deaktivovaný účet?! A učinili tak dobrovolně ?!

Nejlepší odpověď
www

jiná, vyžadující se odpověď!

Doplňuji:
O deaktivaci profilu může požádat sám uživatel, nebo to vyřídí admini bez jeho souhlasu po varování. To se děje za nedodržování pravidel ap.

Další odpovědi
annas

jiná, vyžadující se odpověď!

Doplňuji:
Nechtěla jsem na otázku reagovat, protože jsou různé možnosti deaktivace profilu. Jejich důvod neznáme, jen se můžeme domnívat. Konečné slovo mají admini.

Jenže opět zmínka o Kerberus – annas Bylo několikrát vysvětleno – viz jeden z posledních odkazů. Pro ty nové jsem okopírovala vyjádření admina, které k otázce doplnil, protože odpovídající uvedli překroucené informace.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-pro-toto-vysvetleni-http-www-odpovedi-cz-otazky-znate-vyznam-slova-konzul

Informace od Administrátora serveru:
Před časem došlo k převedení některých příspěvků z profilu Kerberus pod annas (v té době neaktivní profil). Příspěvky byly ověřeny podle přístupových logů a technických informací tak aby byly přiřazeny správně. Nejde tedy o chybu, ale důsledek přesunu a rozhodně se nejedná o porušení pravidel ze strany uživatelky annas nebo Kerberus (vše bylo provedeno provozovatelem serveru). Naopak vnímáme negativně některé příspěvky zde v otázce a diskuzi, které vytvářejí nevraživou atmosféru osočováním a napadáním ostatních. Prosím zdržte se podobného jednání, budeme je považovat za porušení kodexu.
Děkuji
Admin Odpovědi.cz

anonym

jiná, vyžadující se odpověď!

Proč by se někdo, kdo se tady nechce handrkovat, plýtvat energií a kazit si náladu, něčím provinit když si chce deaktivovat profil?
Ty tvoje „adekvátní otázky“, které se stále častěji týkají pravidel a chodu poradny, které nějak těžko chápeš, mají být zajímavé?
Ty se pokládáš za nějakého samozvaného Mesiáše Odpovědí, co?

anonym

jiná, vyžadující se odpověď!

Pravomoc je vždy v rukou admina – percentuálně drtivě převažují nucené BAN-y (některé i vícenásobné – barbakan, iv apod.) nad velice sporadickými na vlastní žádost, protože kdo není aktivní, většinou má tzv. spící profil, kdy může kdykoliv nahlédnout anebo se i vrátit – viz př. arygnoc a pár dalších. Jediný případ, jenž se vymyká všem pravidlům je dvojitý profil annas/Kerberus/ a opětná reinkarnace annas.
Důvodem je vždy opakované a soustavné porušování závazných pravidel, jinde na netu bývá daleko důslednější a nekompromisnější.
Budeš-li takto pokračovat, brzy to zjistíš sám.
(Už teď ses stal horkým kandidátem na black list).
K čemu je hlasování v anketě, když se jedná o jednoznačný fakt, kde jsou subjektivní názory k ničemu?
Doplňuji:
Samostatná kapitola jsou zhrzení zabanovaní, které vyhozeni dveřmi, se znovu derou oknem pod krycím nickem.
(Namátkou bolak, barbakan po trojích pokusech, gagaga, vědma, dědvševěd, a čerstvě náboženský fanatik guru Vít Kouba, jenž po loňském fiasku operuje jako překabátěný GPMB).
http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/42281
http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/31421
Na korektních webech je zablokováno opětné přihlášení po BANu, zde hříšníci zbeužívají mezery v softwaru.

Braník

byli deaktivování na žádost zlatých i stříbrných !

Doplňuji:
To asi ty nezjistíš sám,to ví jen ti pravomocní.

Reezo

deaktivovali se na vlastní žádost

annas

Jako Kerberus jsem odpovídala asi od března do září roku 2011. Je možné snadno spočítat, že annas byla v této době neaktivní.

annas

Viz odkaz http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-pro-toto-vysvetleni-http-www-odpovedi-cz-otazky-znate-vyznam-slova-konzul

anonym

Není překvapením, že se z čerstvě zabanovaného tazatele vyklubal starý uživatel, jenž už obdržel opakované BANy a momentálně se ukřivděně dožaduje reaktivace.

johana 56

1.Odešli z vlastní vůle.
2.Z osobních důvodů po dohodě s adminem.
š.Provinili se porušením pravidel.

U bodu 3. si dovolím oponovat pravdivým výrokem moudrého muže:
„Nauč se pravidla,abys je mohl porušovat“
dalajláma

Za body se skutečně nic nepořídí,ale.­.U falešných,op­ticky identických nicků bylo jejich deaktivací uznáno hrubé porušení pravidel.Tyto profily se stávají anonymními,hod­nocení platí.Při odstranění závadného? příspěvku i z důvodu ostatní,jsou body odečítány.

Za slušnost rozhodně nepovažuji,pokud jsou uživatelé označováni jako blbci,tupci,pri­mitivové či dokonce duševně nemocní.Svůj osobní názor si nechávám pro sebe pro sebe,tazatele či odpovídajícího respektuji.Poznámky typu „nic nevíš,neumíš,ne­rozumíš ..“ popírají smysl slova poradna.Právě proto,že nevím a nerozumím, je zde možnost požádat o pomoc.

Každý spor lze při troše objektivity otevřenosti řešit,pouze lidem byla dána možnost vzájemné komunikace slovy.

led

nehádajte sa, prosím, s Dr.Axlom, má „osobní kontakty mezi poslanci, některé přímo v legislativním výboru“, takže nepřekrucuje souvislosti,
„My nejsme žádná internetová lůza (což je odborný termín prof. Höschla), abychom se nechali manipulovat falešnými mystifikacemi.“
Takže všetci diskutujúci buďte slušní a nemanipulujte falešnými mystifikacemi!
tieto citáty nie sú falošné…

vagra

:)))

gagaga

:)
No, taktim bych se zrovna moc " nechlubila " :)
Ja si myslim, ze on ten " svuj " titul ma i na obecnim byte. :)

A dr., ja bych vam dala s dovolenim jeste jeden navrh :
Zacnete radsi vyrabet naramky z pecek od mandarinek. Myslim, ze i tim by jste byl uzitecnejsi, nez tady ..
Ja bych je od vas pak klidne i kupovala … za tech par kacek by jste mi stal …

anonym

Události, které jsou tady probírané se staly ještě před tím, než jsem
na tuto poradnu přišla. Vadí mi to věčné osočování a handrkování,
ale nejvíc mi vadí, že se někomu (momentálně IQ tykve) daří rozdmýchávat staré spory a nové vyvolávat. Takovým, jako je on nejde
o poradnu, jde jim o to, chatovat, vzbudit rozruch, hádky ap. Nic řádně neumí, ničemu moc nerozumí, tak aspoň prudí…Staré spory a nové profily
s tím nesouvisí, pokud je mi známo, tak body nejsou volně směnitelné, takže jejich počet nikomu životní úroveň nezvedne.
Je škoda, že zrovna takoví odborníci v odlišných oborech, kteří mají nemalý význam pro tuto poradnu aniž by si vzájemně konkurovali,
se propůjčí k takovým polohám. Hodně „starých“ uživatelů tyto spory natolik otrávilo, že rezignovali na tuto poradnu, mnoho nových uživatelů, kteří neví (ani nepotřebují vědět) o co jde, nestojí o procházku bahnem.
Je dost těžké udržet si nestrannost v tomto „klubovém“ prostředí a ti, kterých se to týká, by měli jít příkladem, pokud nejsou schopni zakopat válečnou sekeru a nastolit vzájemnou toleranci, tak se alespoň ignorujte a obcházejte!
Však je tady prostoru dost…

anonym

Tazatel byl již deaktivován, takže je zbytečné cokoliv vysvětlovat, když se konečně dočkal poznání dotyčného procesu na vlastní kůži.

gagaga

Ono to je ale ( doufam ) i na vas :))
To by vas ale asi s vasim egem nikdy nenapadlo..
Dokonce bych rekla,ze to je pro nas pro vsechny.. :)

gagaga

Velmi prosim Dr., aby si okopiroval , zaramoval, a nad jeho pc pak povesil posledni tri vety od Boh.
Nebo klidne i cele.
Kodex uz umi zpameti, tak tohle by k tomu jeste mohl pridat. :)
Diky. -iv-

gagaga

Jelikoz me " Dr. " zminil, tak jen upresnim sama za sebe, ze profil puvodni – iv – jsem si nechala na svoji vlastni zadost deaktivovat. A to z toho duvodu, ze me prislo hloupe byt v zebrizku napr. s Dr., ktery sam sebe boduje fal. profily.. odpovi za mesic na par otazek, ale nikdo ho za ne casto neboduje, tak si udelal
dalsi fal. profily a boduje se sam ..

Pak me dalsi – asi 4 – iv – zabanovali ..na nich jsem mela asi od jednoho do 500
bodu .
Dr. vzdycky dostane napomenuti, tak se " stahne " a po urcire pauze a " doporucenich " zase vyleze ..vetsinou ty stejne opijacke " pisnicky ".
Kdyby tolik usili v jeho produktivnim veku radeji venoval nejakemu zamestnani, tak tam by mozna mohl byt i uspesny … tam by ale nesmel podvadet , tak radeji zustava leta doma a nechava si posilat vyzivne od sve byvale manzelky, jak sam nekde napsal … -iv –

briketka10

tvé otázky jsou někdy, nebo skoro vždy hloupé
a trapné, že by se hodily ke smazání a nevím
proč se za ně mezisebou bodujeme :(

annas

Pro jistotu jsem okopírovala svou odpověď do diskuze.

Nechtěla jsem na otázku reagovat, protože jsou různé možnosti deaktivace profilu. Jejich důvod neznáme, jen se můžeme domnívat. Konečné slovo mají admini.

Jenže opět zmínka o Kerberus – annas Bylo několikrát vysvětleno – viz jeden z posledních odkazů. Pro ty nové jsem okopírovala vyjádření admina, které k otázce doplnil, protože odpovídající uvedli překroucené informace.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-pro-toto-vysvetleni-http-www-odpovedi-cz-otazky-znate-vyznam-slova-konzul

Informace od Administrátora serveru:
Před časem došlo k převedení některých příspěvků z profilu Kerberus pod annas (v té době neaktivní profil). Příspěvky byly ověřeny podle přístupových logů a technických informací tak aby byly přiřazeny správně. Nejde tedy o chybu, ale důsledek přesunu a rozhodně se nejedná o porušení pravidel ze strany uživatelky annas nebo Kerberus (vše bylo provedeno provozovatelem serveru). Naopak vnímáme negativně některé příspěvky zde v otázce a diskuzi, které vytvářejí nevraživou atmosféru osočováním a napadáním ostatních. Prosím zdržte se podobného jednání, budeme je považovat za porušení kodexu.
Děkuji
Admin Odpovědi.cz

anonym

Poznámka "Pro jistotu… = naznačuje posichrování, kdyby též na revanš skryli odpověď, když sama likviduji nepříjemná a demaskující prozrazení.

jiná, vyžadující se odpověď!
Pravomoc je vždy v rukou admina – percentuálně drtivě převažují nucené BAN-y (některé i vícenásobné – barbakan, iv apod.) nad velice sporadickými na vlastní žádost, protože kdo není aktivní, většinou má tzv. spící profil, kdy může kdykoliv nahlédnout anebo se i vrátit – viz př. arygnoc a pár dalších.
Důvodem je vždy opakované a soustavné porušování závazných pravidel, jinde na netu bývá daleko dů-slednější a nekompromisnější.
Budeš-li takto pokračovat, brzy to zjistíš sám. (Už teď ses stal horkým kandidátem na black list).
K čemu je hlasování v anketě, když se jedná o jednoznačný fakt, kde jsou subjektivní názory k ničemu?
Samostatná kapitola jsou zhrzení zabanovaní, které vyhozeni dveřmi, se znovu derou oknem pod krycím nickem.
(Namátkou bolak, barbakan po trojích pokusech, gagaga, vědma, dědvševěd, a čerstvě náboženský fanatik guru Vít Kouba, jenž po loňském fiasku operuje jako překabátěný GPMB).
http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/42281
http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/31421
http://www.lin­kedin.com/pub/vit-kouba/4a/453/723
Na korektních webech je zablokováno opětné přihlášení po BANu, zde hříšníci zneužívají mezery v softwaru.

gagaga

Dr., a kdyz tady neustale pisete, jak je tento web nekorektni .., tak me tak napadlo, proc tady vlastne vy tedy jste .. ja jen, jestli vas tu neni skoda .. :p

gagaga

Ne kazdy totiz mysli tak zakerne jako vy .. tolik k te vasi prvni vete … :)
Vy jste mi jednou psal, ze kupujete jen prosle potraviny, tak me ted napadlo jestli " to " nemate z nich ..?
A to si vzdycky tu odpoved pripravujete nekolik hodin … :)
Tak ja se tesim zase za 4 hod. :)
Hrisna hrisnice …
A nevim, co porad kritizujete praci adminku .. to je jedine, co v zivote dokazete .. jen pomlouvat, lhat , podvadet a udavat ??

annas

Iv, zbytečné… Dokazovat by měl ten, kdo někoho napadá, lže a podsouvá své myšlenky …

I když se umím vloupat do programu Odpovědí, umím opisovat od toho, který odpovídá až po mně, ale neumím číst myšlenky jako někdo …

Už mlčím, nenechám si zkazit dobré vychování tim, kdo se považuje za dokonalého.:-))

gagaga

Ten vykoukl z briska a uz se rozhlizel s ocima dokoran, kde je nekdo, kdo ho bude hned obdivovat .. uz v dospivani ale pravdepodobne zjistil, ze na to jeho obdivovani – samoobdivovani , zustane sam .. nikdo jiny uz se pravdepodobne v jeho zivote k tomu nenasel..
V tom jsem si s nim podobna :((

arygnoc

konečne nejaká sranda. -iv- a podobná Dr.?
veď si vravela, že si ohyzdnejšia?
a duševne, myslím, ohyzdnosti Dr. nemôžeš nikdy dosiahnuť.

gagaga

ary, uz ale doktoktori slapu na paty … :)

on chtel vyniknout alespon v tom virtualnim svete, kdyz se mu to nepodarilo v realu, ale nepodarilo se mu to ani zde. :(
polovinu bodu ma ziskane podvodem, a tu druhou posilanim odkazu …:)
a jednou vlozil otazku, at si tipneme, kdo bude zvolen papezem ., a posunul ji pak jeste hodinu potom, co uz byl zvolenej .. :)

annas

Ad Iv, bohudík, vaše morální hodnoty jsou nastavené zcela jinak 🙂

anonym

Tak jsem se po delší době vrátila a koukám, že se tady ještě hašteříte! Venku se chystá nějaká děsná bouřka a tady taky není klid? 🙂

gagaga

To nemuzete tak brat, Bohemi … :)
Ja jsem rada, ze nas mistni doktor alespon obcas vyleze … drive totiz delal " frajera " , ze jsem pod jeho uroven, ze mi odpovidat nebude .. :)
tak uz alespon na tohle nazor zmenil . I kdyz casto pise,ze on nazor nemeni. :)
Ja jsem naopak prekvapena, jak me dokaze pobavit i lidska blbost ..
Vy jste ferova dama, spravedliva .., na vas on obcas da ( diky bohu ted na vas ) .., drive dal na ocko , a to byla teprve " mela " :)
Tak mu taky prosim doporucte, at se ten vas prispevek nauci zpameti :) diky..

anonym

Kdyby to bylo opravdu košer, tak jak vysvětlit dvojité palcování od téhož uživatele anebo dokonce palcování sama sobě? – viz 2 z mnoha odkazů:
Okolo „stínových“ profilů tu byla svého času docela bouřlivá polemika a závěr je jednoznačný – na všech portálech je nejen dle netikety, ale především obyčejné lidské morálky, dvojitý profil posuzován za nemravný podraz.
Dokonce i Policie – kyberkriminální odbor vykazuje, že 40% všech falešných profilů je spojeno s kriminálními činy a trestními činy podvodu.
Žádný protekční alibismus nemůže ospravedlnit zjevné unfair postupy, jež netová komunita dokáže sama objektivně posoudit.
(Možná s výjimkou těch, kteří sami také bez skrupulí běžně podvádějí).

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-je-vyznam-slova-spicbub 2× palec annas/Kerberus
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/hledam-sveho-guru-co-to-znamena palcování sebesama – annas

annas

Nebudu se obhajovat, nemám k tomu žádný důvod. Sama sebe jsem nikdy nepalcovala na rozdíl od jiných.

Jak by posuzovala netová komunita a praví uživatelé, že jejich nicky byly zenužity?

Pokračování spekulace, že se umím vloupat do programu Odpovědí …:-))

Vysvětlení poskytnou admini.

gagaga

Ze vam to tak dr.,lezi v zaludku .. proc radsi nevysvetlite , proc se samsebe bodujete. ? :)
Zavist je hnusna vec, tu vam opravdu nezavidim ..
A kdyz davate nekde dva priklady,kde se Kerb. obodovala an., nebo naopak,tak proc nevlozite dalsich 1000, kde tomu tak neni ..?
V tech dvou pripadech se to stalo chybou programu , na to jste se uz davno sam mohl zeptat adminu ..,
A ne jen nahlasovat a zalovat :)
Ja vam taky stale nepredhazuji koho a za jake blbosti jste bodoval vy sam ..
Nahlaste dnes adminkum me, ja nahlasuji zase vas .. jen tak preventivne .. :)
jsem takova " vedma "