zjentek

Čím se liší menstruační kalhotky od těch běžných na všední dny?

Nejlepší odpověď
Funna

mají zakomponovanou vložku v sobě…cituji: „Menstruační kalhotky THINX jsou vyrobeny ze 4 vrstev a zaručeně vás ochrání před protečením a mikroby. Zároveň však nezadržují vlhkost a jsou absorpční.“…ale kdybys ses nezeptal, ani bych netušila, že něco takového existuje…

Zdroj: https://www.lu­xusnipradlo.cz/men­struacni-kalhotky-revolucni-novinka-ve-svete-spodniho-pradla/?gclid=C­jwKCAjwkPX0BRBKE­iwA7THxiFj1FuT­R1hE9r_f1Nvmp-OT7R8aImn9-FHzfdrhdgZLD_­0AOLYovNBoCyQ0QAv­D_BwE

Další odpovědi
aliendrone

To je zajímavá otázka, nabízí se MNOHO odpovědí. Teoreticky. Doteď jsem nevěděl, že existují a plané spekulace projednou vynechám. Spíš mne zaujalo, KAM na tyhle znalosti chodíš? Je to nějaká speciální podmínka či abilita pro sňatkové utnerwasserman­nství? ;) :D :D

Funna>>> Zjentek je EXPERT přes podobné věci. Hele, já jsem si myslel, že vím/znám kdeco, ale jen do doby, než mě vyvedl z omylu. Nebýt zjentka, tak dodnes nevím, co jsou „C-stringy“! ;) :D :D

zjentek

Alien: (;… (;