Avatar uživatele
zjentek

Čím se liší menstruační kalhotky od těch běžných na všední dny?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1467 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Funna

mají zakomponovanou vložku v sobě…cituji: „Menstruační kalhotky THINX jsou vyrobeny ze 4 vrstev a zaručeně vás ochrání před protečením a mikroby. Zároveň však nezadržují vlhkost a jsou absorpční.“…ale kdybys ses nezeptal, ani bych netušila, že něco takového existuje…

Zdroj: https://www.lu­xusnipradlo.cz/men­struacni-kalhotky-revolucni-novinka-ve-svete-spodniho-pradla/?gclid=C­jwKCAjwkPX0BRBKE­iwA7THxiFj1FuT­R1hE9r_f1Nvmp-OT7R8aImn9-FHzfdrhdgZLD_­0AOLYovNBoCyQ0QAv­D_BwE

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

To je zajímavá otázka, nabízí se MNOHO odpovědí. Teoreticky. Doteď jsem nevěděl, že existují a plané spekulace projednou vynechám. Spíš mne zaujalo, KAM na tyhle znalosti chodíš? Je to nějaká speciální podmínka či abilita pro sňatkové utnerwasserman­nství? ;) :D :D

Funna>>> Zjentek je EXPERT přes podobné věci. Hele, já jsem si myslel, že vím/znám kdeco, ale jen do doby, než mě vyvedl z omylu. Nebýt zjentka, tak dodnes nevím, co jsou „C-stringy“! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Alien: (;… (;

před 1466 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek