NiCMOCBOY

Čím rozválet těsto, když nemám váleček?

Nejlepší odpověď
Drap

Skvěle funguje třeba lahev. Prázdná i plná.

Další odpovědi
www

Lahví rozhodně ne, lepší je to flaškou a těsto pomoučet 😁:-D.
Jó a taky lze použít vázu, nebo něco podobného. Občas stačí i předloktí 😁.
Praxe

hanulka11

jakoukoli lahví

Verů :D

lahví..

venkovan

Dej ho mezi nějaký mikroten a ho´d ho na ulici. Když to přejede nějaký offroad, budeš mít na těstě i dekorační vzorek.
A co rezklepat jako stříbro, zlato apod. Z kousku zlata se udělá krásný žlutý staniol. tak aby se z těsta neroztepala placka na koláč.

anonym

Také doporučuji prázdnou láhev (nebo flašku). A pokud by byla k dispozici jen plná, inu co se dá dělat.

led

AD www
súhlasím s tým predloktím, to máte stále pri sebe :D
prax