multicccddde

Čím obarvím hnědý kožený boty na černo?

Včetně gumový podrážky? Zatim mě napadla leda černá permanentní fixa, ale tý práce? A pak se taky prodávala taková ta …politura? Taková černá mast na střevíce…Tipy, odkazy?

Nejlepší odpověď
Drap

Existují i barvy na kůži. S podrážkou bude asi problém. Pokud nejsou dostatečné zkušenosti, tak v domácích podmínkách to nedopadne většinou příliš dobře. Barvy se vyrábí jak tekuté , tak ve spreji.

Další odpovědi
Ametyst

Černá barva ve spreji, určená na kožené výrobky.

elkon

Ničím, v domácích podmínkách nelze. Ani gumu nelze nabarvit. To by se boty musely někde vystavit a ne v nich chodit.