Jaguška

Čím nahodit komín na půdě?

Kominík mi napsal závadu, že nemám nahozený komín na půdě. Jakou směs si mám koupit?

Odpovědi
mosoj

Normální jádrovou omítku.

honza19hk

Tak kominíkovi řekni že je v.ů.....Komín nemusí být nahozený,to je jen na tobě jestli bude nahozený nebo ne.
Pokud splňuje vyhášku a požární bezpečnost tak bych to neřešil .V žádném zákoně není,že musíš mít nahozený komín.

Jinak buď štuk,nebo normální maltu.

cukrar

Jaguško, (babajaga?)
Není třeba aby byl komín nahozený, ale pokud chcete kupte jádrovou omítku v pytli 30kg za 80Kč a tím komím nahodíte.