ondřej2207

Čím může být způsobena bolest varlete?

Dobrý den, je mi 20 let a už skoro 2 měsíce mě trápí bolest levého varlete. Začalo tak, že jsem seděl na židli a měl nohy u sebe natažené před sebou a cítil jsem, jak se mi pootáčí varle. Od té doby mě to lehce bolelo. Měl jsem strach, že se jedná o torzi, tak jsem si to stále prohmatával, ale intenzita bolesti se nijak nezvyšovala, tak jsem to nechal být. Po asi 10 dnech bolest stále neustoupila, tak jsem vyrazil na urologii, kde mi udělali ultrazvuk varlat, nic zvlášťního nezjistili ani v moči nic nenašli a pan doktor to uzavřel jako orchialgii a doporučil mi klid a pitný režim. Bohužel bolest neodezněla. Nejedná se o nějakou nesnesitelnou bolest, často jsem celý den bolest necítil, až třeba ve večerních hodinách, když jsem seděl mě trochu bolelo to varle. Poslední tři dny mě to bolí stále, celý den. Občas bolest postoupí i do levého podbřišku, k levé ledvině nebo do levé části pánve, ale jak píšu, není to silná bolest, ale je to nepříjemné. Někdy mě ještě pobolívá jeden krční obratel, nemůže to mít nějakou spojitost? Navíc moje matka trpí roztroušenou sklerózou. Co by tedy mohlo být příčinou? Zítra se chystám znovu na urologii.

Nejlepší odpověď
Edison

Tak dej vědět zítra… A hezky to panu dochoroj popiš… My Ti tady určitě víc neřeknem.

Další odpovědi
autacek

Sex je? Varlata je třeba pravidelně odlehčovat. Jinak závazně ti opravdu poradí jen doktor.

ivzez

S (téměř) jistotou vím jen to, že příčinou (nejspíš)
nebude matčina roztroušená skleróza.

(Dvacetiletý mládenec už by mohl tušit, že na světě
neexistuje lékař, který by dokázal vyšetřit přes internet.)

ondřej2207

Sex není, ale odlehčuju.