Čím mimo mejkapu si může napadená osoba zamaskovat modřiny na obličeji, aniž by nosila kuklu?

Nejlepší odpověď
Kepler

Jestli by to byl moncl na oku, tak stačí tmavé brýle a předstírat zánět spojivek.
Pokud jinde, pak je jediné řešení burka. A hned bude mít modřinu i jinde.

Další odpovědi
gecco

Modřiny je lépe nemaskovat – lépe se pak hojí…
Ideálně namazat něčím mastným (sádlem – je asi nejbližší lidskému tuku) a nebo třeba Yellon gelem (urychluje vstřebávání hematomu).
___
A – modřina může i krášlit…
No, i když, chlapa asi ne – maximálně pomůže vzbudit lítost – a který chlap by chtěl být litován???
A holku taky ne – maximálně pomůže vzbudit lítost – některé toho mohou využít…