kia

Čím lze odstranit plíseň na silikonovém těsnění mezi vanou a kachličkami na zdi?

Odpovědi
Kepler

Savo s chlorem, v kombinaci s kartáčem. To zabije všechno živé a silikonu ani kachličkám to neublíží. Živnou půdou pro plísně a bakterie je špína.

ten který je

Zkuste fixinelu a bez ředění.

mosoj

Neodstraníš. Těsnění musí pryč a udělá se nové.

mosoj

Keplere, už jsi někdy viděl černou plíseň na silikonovém těsnění? Garantuji ti, že je to černé do hloubky!!!!!

Kepler

Blbost, silikonem se živit není schopný žádný organismus. Když tak jde o něco jiného, než plíseň, anebo nejde o silikon.

mosoj

Nevíš naprosto nic. Chudák kdo tě poslechne.

mosoj

Proč se tedy vyrábí silikonové tmely „údajně odolné plísni“ ????