zjentek

Čím krmit zlatoočky, když už jsou teda tady doma i v tomto období plně aktivní?

Apoň bych se o to mohl pokusit, nemusím jako tupoň nečinně přihlížet tomu, jak mně tady po čase třeba umírají z vyčerpání );

Napadá mě třeba masox nebo sperma ale to může bejt taky blbej nápad. Děkuju.

Ohehdy nadšeně couraly tady po honibrousku tak já zkusím ještě to sperma, co myslíte?
(Omlouvám se za pokus o břitký Keplerův humor- mimo jiné alespoň malá připomínka člověka.)

Odpovědi
paul1

Myslím, že teď ničím, přezimují

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Zlatoo%C4%8Dka_o­becn%C3%A1

aliendrone

Dichlordifenyl­trichlorethan, ale běžně k dostaní bohužen není. 😄

GM

Keplerovi nesaháš ani po kotníky.

zjentek

GM, třeba seš Kepler ty a pýcha tebou mlátí o okolí 🤷‍♂️…bůhví.