martin21000

Čím končí karanténa jednotlivce?

Přítelkyni byla nařízena karanténa kvůli možné nákaze COVID-19. Provedli ji dva testy. Jeden na začátku a druhý na konci. Oba byly negativní. Otázka tedy zní, čím končí karanténa jednotlivce? Stačí, když ji hygiena zavolá, že je negativní a může opět chodit ven nebo ji to musí potvrdit i doktor?

Prosím také o přiložení odkazu, kde bych si o tom mohl přečíst víc. Našel jenom pouze stránky, kde psali co dělat, když je člověk v karanténě a jak se chovat. Nikoliv co dělat, když karanténa pomine :/

Předem moc děkuji.

Odpovědi
ElonMusk

https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/i-pozitivni-lide-budou-moci-ven-z-karanteny-rozhodlo-ministerstvo-112059#seq_no­=1&source=hp&dop_a­b_variant=1&dop_req_­id=SSJUz9taBo2-202007101040&­dop_source_zo­ne_name=zpravy­.sznhp.box&ut­m_source=www.sez­nam.cz&utm_me­dium=z-boxiku&utm_cam­paign=

jsemjá

Tím že půjde ven.