Capsight

Čím je způsobena nevolnost při sexu?

Dotazuji se sice na sex, ale souvisí to i s prsty. Je mi už 20 a jsem stále panna. Sexu se asi bráním i proto, že když partner, nebo i já pronikám dole prstem, udělá se mi nevolno, je mi špatně a jeste 10 minut po tom co přestaneme, tak to hluboce rozdychavam. Může to být tím, že je to pro mě neco nového, nebo je to úplně z jiného, nez psychického hlediska? Předpokládám, že pri sexu to bude stejné. Jsem z toho docela nešťastná, všechny me vztahy skončili tim, ze jsem nechtela sex prave kvuli tomu, ze je mi takhle blbe.

Odpovědi
agentpv

Může to být nějaký psychický blok, strach, odpor …Jak se ti třeba líbí líbání, mazlení, zkusila jsi někdy uspokojit jinak partnera – a jsi z toho měla pocity? Pokud příjemné tak si myslím že najdeš řešení – třeba u sexuologa, psychologa…
tady rozhodně ne.

da ny

Může to být strachem, obavy z neúspěchu, přehnaná očekávání, zatajený dech, nevhodný partner.
Pocit viny. Řešila jste s odborníkem nebo gynekoložkou? Může Vám pomoci.

Velkým stresem může pro někoho být obava z otěhotnění, nemocí.
Ne každý partner ohleduplně sáhne po kondomu (s ohledem na zdraví partnerky i svou ochranu).
A kolik jste těch vztahů do 20 „stihla“, když píšete „všechny vztahy skončily…“.
Dost možná ani nestály za to, aby došlo na sex. Pokud do toho jdete s předpokládaným neúspěchem a opakující se nevolností. Tak si to vlastně naplánujete, přejete a dostaví se.........
Až si naplánujete příjemný žážitek, tak přijde. :) S tím 1. to být můlže a nemusí.
Až Vás někdo bude milovat, mít rád (vy jeho), rád si počká na správný čas
Nepsalajste, kolikrát jste ukončila vztah Vy a kolikrát partner toužící po sexu. A možná jen po sexu.
Zajděte nejprve ke gynekoložce..

dubraro

IMHO je to problém psychický a tím, že to takto řešíš, to ještě zhoršuješ. Mnoho žen má z deflorace strach a pak zjišťují, že to nic hrozného nebylo. Zvlášť pokud je partner trochu ohleduplný.

Kazatel

Porno se ti nehnusí? Samouspokojení ti nedělá problém? Zdravotní komplilace, výtok, kvasinky, anatomickou disproporci nemáš?

Jinak strach z deflorace lze vyřesit docela lehce malým lékařským zákrokem, na následné zvětšování pochvy může pomoci anyball, či jakákoli jiná masturbační (vhodná) pomůcka.

Pokud je to jen v hlavě, opět se soustřeď především na práci sama se sebou,případně vyhledej pomoc psychologa.