Kulpix

Čím desinfekujete vodu v bazénu?

Chlorem, savem, solí či čím?

Odpovědi
Kepler

Já tedy bazén nemám, ale bývalá přítelkyně používala oxi-tablety, protože nesnášela chlorové přípravky. Voda byla super, byla spokojená.

Zdroj: http://www.abc-bazeny.cz/Zpusoby-dezinfekce-vody-c16_0_1.htm

Lamalam

Používáme pouze bezchlorové přípravky, obvykle Azuro Oxi nebo Sanosil.

cynique

Přešel jsem na dávkovací stavidlo chlóru + chlórovou technologii typu 2v1. Stavidlo chlóru se jeví jako výborná věc, dávkování je přesné a rovnoměrné.

Drap

Ničím. Bazén jsem již dávno zrušil a chodím se koupat do řeky.

arachis

Chlor šok a savo. A přislazuji krystalovou sodou, je lepší než ten speciální přípravek na úpravu PH. A výrazně levnější.