Complex

Čím byste opravili díru v košíku na kole, které je přichycené na řidítkách kola?

Nejlepší odpověď
Drap

Zřejmě stejným materiálem z kterého je košík zhotoven.

Další odpovědi
ivzez

Kolo přichycené na řídítkách kola bude mít tak malý košík,
že bych to vůbec neřešila (asi by to byla nějaká „ozdoba“).

aliendrone

Už odpověď ivzez je natolik zásdní, že asi nemá smysl, abych připomínal, že košíky jsou tak nějak z principu plné děr/otvorů. Proto se v nich voda nosí tak blbě! ;) :D :D

Řešením je např. vložit do košíku kbelík nebo něco podobného menšího, pokud se tam nevejde. ;) :D :D