lilalola69

Čím bych mohla být, kdybych vystudovala střední školu cestovního ruchu.

Myslim tim jaké zaměstnání bych mohla délat. Děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Našla jsem vám SOŠ cestovního ruchu . Je uvedená charakteristika oboru a možnosti uplatnění.

Např. Absolventi se uplatní v tomto odvětví jak v pozici zaměstnanecké, tak i v pozici právního subjektu podnikání v oboru cestovního ruchu, např. jako pracovníci cestovních kanceláří, agentur, turistických informačních center, hotelových komplexů a ve veřejné správě na úseku rozvoje cestovního ruchu. Dále se uplatní jako průvodci cestovního ruchu, recepční apod.

viz v odkazu
http://www.skola-cestovnihoruchu­.cz/index.php?nid=592­3&lid=cs&oid=2995789

Další odpovědi
klumprt

jen bych upozornil, že většina lidí dělá nakonec něco úplně jiného než to, co studovali na střední škole. Vysokoškolského vzdělání se drží lidé mnohem víc, i když znám jednoho zemědělského inženýra, který dělá recepčního 🙂