Kterým vlastním připraveným pokrmem se můžete pochlubit?

O kterém jídle, které připravíte, byste prohlásili, že ho umíte nejlépe ze všech? (i lépe než místní admin)

Pro co byste se pochválili v kuchyni?

Nejlepší odpověď
anonym

Netvrdím, že něco umím nejlépe, ale i ty nejlepší recepty od jiných kuchařů i kuchařek se dají ještě vylepšit! Co opravdu umím, jsou klobásky, jejichž recept mám po dědečkovi a složení koření mám v tajnosti.

Další odpovědi
gecco

To je těžký…
Umím nejlepší jitrnice a i smažák – na celým světě nejlepší…
Když mi to ta, pro kterou vařím, vodsouhlasí…
___
Äle su neskromný, takže vařím skoro denně…
A skoro denně slýchám, že „je to nejlepší“…
___
Hlavně polévky, pak od ´smažáku´ přes roastbeef a steaky po pošírovaný jehněčí kotletky…
____
Vybereš si?
😉

_________________

Jen dodám – na Barbakanovy klobásky se těším…
To je takové mŇam, ďobrůtka…
A to jsem je ještě vlastně ani neochutnal…

anonym

Admin vařit neumí,to nevíš?
Prej umím super hovězí guláš.

zjentek

barbakan: to je reklama jako prase, takový klobásky by teď chtěl každej ..bejt to někde na žracím webu

anonym

No jo, ale ne každý by je dostal! 🙂