Lucie23

Koupím-li v Polsku „borůvkové cigarety“ v povoleném množství, pustí mě celníci v případě kontroly?

Cigarety z Polska

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

V Čechách je zakázané prodávat boruvkove cigarety. Pokud je koupím v Polsku čistě pro svojí potřebu, v povoleném množství, pustí mě celníci pokud by dělali kontrolu?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, pustí.

Další odpovědi
Arne1

Co je to celník ?

Kryšpín

Ještě k nim zakoupit trochu polského hovězího, celníci se vrhnou na hovězí a začouzeníček plic si nevšimnou