zvonisek

Chytla vás někdy nějaká píseň či pohádka za srdce? Dojala vás některá?

Já když slyším některé písně mistra Karla Gotta nebo Jindry Šťáhlavského, tak mi běhá mráz po zádech. I u jiných písní mě někdy zamrazí ať už hrůzou nebo štěstím. Třeba píseň Karla Černocha ( Chtěl bych být víc, než přítel tvůj ). Pohádka Zlatovláska, když Jiřík říká:,, to mi dejte radši srazit hlavu." Nebo V Tajemství staré bambitky, ten konec. V pohádce Sněžný drak,.....

Nejlepší odpověď
dudu

https://ruclip­.com/video/6Wo2Htu8xy­I/jitka-molavcov%C3%A1-p%C3%ADsni%C4%8Dky-dvore%C4%8Dkov%­C3%BD.html

Další odpovědi
Drap

Ano taky. V různých dobách to byly i různé písně.

Kepler

Z písniček mě zasáhla třeba Krylova Bratříčku zavírej vrátka, z pohádek pak Zimní královna. Asi by toho bylo víc.