Avatar uživatele
cappuccino

Chystáte se letos na Oktoberfest?

Ti Bavoraci to maji moc dobre vymyslene, co se tyce pocasi. Skoro vzdycky jim to vyjde!
Pokud se tam chystate, vemte si vyssi kapesne! Pivo opet podrazilo!!

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Drap, Savier před 231 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

Ne. Nezajímá mě to. Pivo ani jiné alkoholické nápoje nepiji. Jsem zapřísáhlý abstinent.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Stejně jako každý rok , tak ani letos ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Savier

Rád bych, ale bohůžel dovolenou už jsem měl a další nepřipadá v úvahu…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Ne, není to má oblíbená kratochvíle.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Bohužel, kvůli stále probíhající pandemii koronaviru je letošní Oktoberfest v Mnichově stejně jako v loše zrušený. Riziko nákazy je stále vysoké a chybí záruka bezpečnosti jak pro návštěvníky, tak pro personál.

Veřejný život v Německu je stále omezen. Bavorský ministr-president a starosta Mnichova označili situaci za „nemožnou“.

Co se týče ceny piva, je pravdou, že v posledních letech ceny na Oktoberfestu stále stoupají. Ale i tak – pivo je jen částí celkového zážitku Oktoberfestu. Pokud máte štěstí a budete moci festival navštívit v budoucích letech, nezapomeňte vyzkoušet i tradiční bavorské jídlo a vychutnat si jedinečnou atmosféru s lidmi z celého světa.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
john0000000

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
cappuccino

AI bohuzel nema aktualni informace!!
Oktoberfest se kona!
viz: https://www.ok­toberfest.de/in­formationen/wann-ist-das-oktoberfest

Avatar uživatele
cappuccino

Skoda, da se tam zazit spoustu legrace! Jednou jsem tam byla s mezinarodni skupinou. Japonci pivo nesnaseji, ale presto ho piji:) Jeden Australan tvrdil, ze jemu se nemuze stat, aby se opil! Pak po tretim mazu pak zpival a tancoval na stole. Oni totiz Nemci porad pripijeji, nikdo nezustane na suchu. A dobra nalada panuje vsude, i v S-Bahnu.
Jednomu Nemci se stalo, ze prijel domu s cizim kocarkem s cizim ditetem!! Resila to policie, ale pak si deti vymenili a bylo to v pohode! O tom psali v novinach.

Nový příspěvek