Kepler

Chybí vám tady emotikony?

Mně tedy ano. Připadá mi trapné napodobovat je běžnými znaky z klávesnice. Nabízím možnost, na kterou jsem nedávno přišel: https://cs.pi­liapp.com/emo­ji/list/

Nejlepší odpověď
jáára

NE!
Nikdy to nepoužívám.

Další odpovědi
Arne1

NE ! K čemu by to mělo být dobré ? V odpovědích nepotřebuju vyjadřovat emoce. Když je někdo pako, tak ho do xxxx mohu poslat i bez emotikonu. A jinak smajlík stačí tak jak se psal odedávna.

anonym

Tady chybí věcí (ten emotikon sem nešel vložit).

mosoj

Ne. Stačí to co tu je.

aliendrone

Hufnágl

Má odpověď se někde na webu potuluje.
Bylo to zmíněno v anketě, kterou založil ge0rge, ale toho sprostě vyhodili.

nyjono

elkon

Ne, je to zbytečnost.

Emefej

Nechybí. Nepoužívám to. Pokud by se mě někdo ptal, co mi tu chybí, odpověděl bych horní a dolní index.

Odpovědi.cz

Hufnágl: ge0rge vyhozený nebyl. Požádal o deaktivaci.

anonym

A mohl byste konat i u mého účtu, děkuji.

Hufnágl

Odpovědi.cz
V tom případě nechápu jeho počínání. Vždyť vytvořil šablonu, která byla rozhodně lepší, a zvláštní je, že ji na Chrome nejde vložit do prohlížeče. Někdo mu v tom musel zabránit.

Kepler

Arne: potíž je někdy v tom, že někdo nerozezná, že vše bylo míněno jako legrace. Bohužel tady máme přesilu sucharů. Právě proto vznikly smajlíky, protože psaný text je nikdy nenahradí.

Kepler

Jens: ještě to nemám úplně vyzkoušené, něco zkusmo vložit šlo, něco ne.

anonym

Kdepak, chce to doladit.