Miroslavst

Chutná vám teplé pivo?

Chutná vám teplé pivo nebo raději vychlazené? Chudáci astronauti-viz.
http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/207507-na-vesmirne-stanici-se-porouchal-chladici-system.html
Doplňuji:
Jen někdo pochopil a tak upřesním:
Kosmonauty na na Mezinárodní vesmírné stanici (ISS) probudil v neděli ráno poplach. Na zařízení se porouchal chladící systém. „Ach jo, bude teplý pivo“

Nejlepší odpověď
martina1

Teplé pivo není pivo…

Další odpovědi
Jahoda

Pivko si dám jenom za čas. Ne každý den. Ale teplé? Ani za Boha! 😁

fira

No tak jsem se zase poučil.Vždycky jsem si myslel že ve vesmíru je zima a oni chudáci musí chlastat teplé pivo.To tedy dopadli.Snad to brzy opraví a jejich pivo bude mít tu správnou teplotu.

anonym

teplé pivo jsem měla jednou,pak byl rychlý běh

panenka

Já pivo Miroslave nepiji ale myslím si že to teplé by se těžko dalo pít.

iceT

hezka otazka:jedine dobre vychlazene,dobre natocene…lahvace ani kdyz budu umirat zizni.

iwetax

fuj

oskar

Nejlepší pivo je ze sklepa ze sedmého schodu.

Bunnik

Tedy, vy nás zásobujete otázkami! :) Pivo jedině vychlazené!

vecernice

Cituji:Než teplé pivo,tak raději žádné!

quentos

teplý pivo teda nemusím, ale pochybuju, že astronautům prochází ho na misích pít ;{)>

elektrikář

Záleží na zvyku, pamatuji staré dědky kteří byli zvyklí pít nechlazené pivo, Jak si dávali ohříváček z teplou vodou. A pak jaká je vám zima.Kyž je přechlazené až vás s toho zebou zuby tak si také nepochutnáte. Musí být akorát.Pochybuji že jim sebou nějaké dali, tak s tím nebudou mít problém.Pokud vím mají sebou ještě dva náhradní agregáty uřčitě si poradí.

ibišek

Ne.

anonym

Však v sobotu zabíjeli. Maso dávali za okno bylo to vidět dalekohledem, tak co ještě chcou?
http://www.tip­kucharka.unas­.cz/images/za­bijacka.jpg

Zdroj: http://www.tip­kucharka.unas­.cz/images/za­bijacka.jpg