Chudst je stribrny !! ? Prosim , zkontrolujte me , at zase neplasim jako minule. !! 🙂 Blahopreji. ! -iv-

Ted jsem mu to " docvakala " . 🙂 Hlidam to tu od rana. 🙂

Nejlepší odpověď
tom004

Provedl jsem kontrolu,vše v pohodě.Rád se přidávám.Je fajn,že tu jsi.Dík.

Další odpovědi
led

Pridávam sa k blahoželaniu.

  • iv-, dobre ste si adoptovala „synovca“ 🙂

hanulka11

letí gratulace pro chudsta- za jeho plodné příspěvky , jen tak dál........hu­ráááááá

ten který je

Gratuluji,to stříbro je zasloužené a díky za odpovědi z kterých mnohdy čerpám ponaučení.

dědapetr

Blahopřeji k dosažení stříbra a díky za odpovědi.

annas

Chudste, také se připojuji ke gratulaci. Jen tak dál.

anonym

Ano, tentokrát oprávněně, v tuto chvíli 5 022 bodů, však jsem mu také včera i dnes v souladu s naším návodem přidával bodíky jako divý.
A protože už gratuloval kde kdo i minule, má chudst zásluhou snaživé -iv- opět jeden rekord, jako jediný dvě tuplované vlny gratulací k témuž jubileu.
Komu se to poštěstí? A už tak mladý, to my staří kozáci se takové slávy nedožijem.

iceT

… já se též připojím ke gratulaci a tradičně opět s křížkem po funuse…:-)i tak ale přeji další úspěchy,zajímavé otázky a užitečné odpovědi…

Terryle

Taky blahopřeju, je to zasloužený. Ať se daří i nadále a ať se to tu s námi dá vydržet třeba i ke zlatu!

Andělé

Já se také přidávám ke gratulaci,děkuju za všechny odpovědi i zajímavé otázky.At se Vám daří i nadále:-)

panenka

Moc blahopřeji

Deli

A všimli jste si, že je stříbrný jen za 5 zajímavých otázek, ale především za jeho úžasných 988 odpovědí – z toho 811 užitečných? To je úžasné „skóre“, ne?

Gratuluji!

anonym

Také moc gratuluji!!

rynek878

ještě,že má tak hodnou tetku !!!!!!!!!

Berušinka

Také se připojím ke gratulaci =)

Kubas11

Gratuůluji ke stříbru :)

chudst

No pani. A ja to samozrejme zase prosvihnu. Je to normalni? Ja se snad musim zacit divat do „Ankety a zabava“. To byla naprosta nahoda, ze jsem na toto tema narazil.

Dekuji vsem, bez vyjimky, hrozne moc! A specialni extra podekovani me uzasne teticce :) S jednim dodatkovym vzkazem pro to, co jsi napsala v diskuzi: nepodryvej se tak, neni to pravda. Legrace musi byt vzdy a vsude a ty si ji uzivas. Me odpovedi jsou vetsinou vzdy k veci – suche a bez humoru. Tve odpovedi jsou sice take vetsinou vzdy k veci – ale s uzasnym humorem. Diky ti za nej a uz nechci slyset nic o tve ‚blbosti‘!

DIKY VSEM JESTE JEDNOU! … potesilo to. Moc :)

anonym

Rozdil mezi mnou a Chudstem je ten , ze on to ma za chytrost , kdezto ja za blbosti. ☹

  • iv-