Avatar uživatele
anonym

Chudst je stribrny !! ? Prosim , zkontrolujte me , at zase neplasim jako minule. !! 🙂 Blahopreji. ! -iv-

Ted jsem mu to " docvakala " . 🙂 Hlidam to tu od rana. 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? kapka, iceT, Andělé, Kerberus, chudst, tom004, dědapetr, Deli, anonym, casey před 4669 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Provedl jsem kontrolu,vše v pohodě.Rád se přidávám.Je fajn,že tu jsi.Dík.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Pridávam sa k blahoželaniu.

  • iv-, dobre ste si adoptovala „synovca“ 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

letí gratulace pro chudsta- za jeho plodné příspěvky , jen tak dál........hu­ráááááá

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Gratuluji,to stříbro je zasloužené a díky za odpovědi z kterých mnohdy čerpám ponaučení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Blahopřeji k dosažení stříbra a díky za odpovědi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Chudste, také se připojuji ke gratulaci. Jen tak dál.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano, tentokrát oprávněně, v tuto chvíli 5 022 bodů, však jsem mu také včera i dnes v souladu s naším návodem přidával bodíky jako divý.
A protože už gratuloval kde kdo i minule, má chudst zásluhou snaživé -iv- opět jeden rekord, jako jediný dvě tuplované vlny gratulací k témuž jubileu.
Komu se to poštěstí? A už tak mladý, to my staří kozáci se takové slávy nedožijem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

… já se též připojím ke gratulaci a tradičně opět s křížkem po funuse…:-)i tak ale přeji další úspěchy,zajímavé otázky a užitečné odpovědi…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Taky blahopřeju, je to zasloužený. Ať se daří i nadále a ať se to tu s námi dá vydržet třeba i ke zlatu!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andělé

Já se také přidávám ke gratulaci,děkuju za všechny odpovědi i zajímavé otázky.At se Vám daří i nadále:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Moc blahopřeji

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

A všimli jste si, že je stříbrný jen za 5 zajímavých otázek, ale především za jeho úžasných 988 odpovědí – z toho 811 užitečných? To je úžasné „skóre“, ne?

Gratuluji!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Také moc gratuluji!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rynek878

ještě,že má tak hodnou tetku !!!!!!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berušinka

Také se připojím ke gratulaci =)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kubas11

Gratuůluji ke stříbru :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
chudst

No pani. A ja to samozrejme zase prosvihnu. Je to normalni? Ja se snad musim zacit divat do „Ankety a zabava“. To byla naprosta nahoda, ze jsem na toto tema narazil.

Dekuji vsem, bez vyjimky, hrozne moc! A specialni extra podekovani me uzasne teticce :) S jednim dodatkovym vzkazem pro to, co jsi napsala v diskuzi: nepodryvej se tak, neni to pravda. Legrace musi byt vzdy a vsude a ty si ji uzivas. Me odpovedi jsou vetsinou vzdy k veci – suche a bez humoru. Tve odpovedi jsou sice take vetsinou vzdy k veci – ale s uzasnym humorem. Diky ti za nej a uz nechci slyset nic o tve ‚blbosti‘!

DIKY VSEM JESTE JEDNOU! … potesilo to. Moc :)

před 4657 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Rozdil mezi mnou a Chudstem je ten , ze on to ma za chytrost , kdezto ja za blbosti. ☹

  • iv-

před 4669 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek