vivatis2

Chtěli byste znovu Československo?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
tom004

Ano

Podle mne, bylo rozdělení činem několika mocichtivých hlupáků.A opětovné sjednocení,to je už jenom nereálný sen.

Další odpovědi
dudu

Ne

Tuto odpověď jsme uvedl před 12-ti dny k podobné otázce na slovenských stránkách:

Jednáním o sloučení obou států by určitě předcházelo referendum a jsem si téměř jist, že dnes už by většina české společnosti byla proti obnovení. Např. moje generace by dost těžko odpouštěla hesla „dost bolo čechou“ ap., a věřte také, že nám vůbec nechybí více jak půl milionů vašich cigánů a neustálé, byť zatím verbální půtky s Maďary

quentos

Ne

už takhle svět rozdělení sotva zaregistroval, musel by se zas učit, že to pro změnu opět neplatí :{)))> … a Slováci odjakživa měli proti nám blbý kecy, tak ať si pěkně hrajou na svým písečku. Jinak osobně nic proti nim, ale ty jejich kecy mě vždycky dokážou nadzvednout.

Elk

Ne

Čo bolo – to bolo, terazky sme samostatni čehuni. Nedělalo by to nikdy dobrotu. To máte jako mezio bráchama – Tys dostal od rodičů (federace) tamto a já jenom tohle…
A navíc – chtěli si hrát na Eurostát, tak ať si to Euro nechaj a my naši KORUNU!

anonym

Ne

Uz by to byl kasparkov. Ja mam Slovaky rada . ( tedy , kdyz proti nim zrovna nehrajeme ) 🙂. Quentosi , neda se to takhle rict o vsech – urcite i spoustu Cechu ma blbe kecy na ne ! Jen jsi holt mel smulu a nenarazil na ty normalnejsi. Ver mi , ja takove znam. 🙂 -iv-

anonym

Ano

Já nikdy nebyl pro rozdělení a nebyli to hlupáci,kteří ožebračili a ožebračují naší republiku,proto že toto by blbce nenapadlo.

venkovan

Ne

V době kdy je volný pohyb lidí i obchodní po větší části Evropy je to již zbytečné. Jsem pro volnou Evropu bez byrokratického Bruselu.

jendahun

Ano

Mám matku Slovenku.Myslím si,že jsme stejné národy i s těma průserama a bandou ve vládě.A že máme jiné temperamenty?Stejně bych mohl chtít oddělit se od Čechů s tím jejich „Čecháčstvím“ které mi leze pěkně na nervy.Ještě bychom se mohli rozdělit na Moravě – na severní pijí pivo a jižani chlastají víno.Nehoráznos­t!Rozdělit!My ze střední Moravy chlastáme všechno co teče.

Ar

Ano

Já už jsem na toto odpověděl jednou tady. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chteli-byste-znovu-ceskoslovensko
Sice ano, ale je to „nemožné“.

filva

Ne

Berušinka

Ne

led

Ano

Opäť by rodiny boli príšlušníci jedného štátu.
Dudu,
pri zlučení hovoríte o referendu. Prečo teda nebolo pri rozdelení?

Kubas11

Ne

GM

Ne

Loreta

Ne

JanyOK

Ano

Celý svět se snaží spojovat, rozdělení asi nebylo to nejlepší, co se udělalo , díky tomu máme polovinu rodiny v zahraničí.