Kepler

Ano.

Vyměnil bych 1 den třeba jen na oběžné dráze za celý měsíc ve Francouzské Polynézii!

novel

Ne.

elkon

Ne.

metro

Stačí mi kráčet po Zemi.

Ve vesmíru už jsme.

orwell

Stačí mi kráčet po Zemi.

Do vesmíru se můžu podívat kdykoliv za bezmračné noci, což také občas činím. Někdy používám i dalekohled.

autacek

Jsem zrovna na cestě. Nerušit!

Malvína

Ano.

Stejně tak bych se ráda podívala do minulosti. Nejen na dinosaury, ale především do mého milovaného, prvorepublikového období 🙂

Fienir

Jsem zrovna na cestě. Nerušit!

Právě teď ve Vesmíru jsem :)

led

Ano.

Pozrieť sa na Zem z kozmu nesprotredkovane na vlastné oči a nestretnúť pri tom aliendrona je môj novelizovaný sen z mladosti (pôvodne bolo v sne aj stretnúť živého mimozemšťana)

Ametyst

Ano.

Rozhodně.

Kelt

Ne.

Ne. Možná záznam z toho bych chtěl vidět, ale létat někde ve vesmíru a předtím absolvovat nějaké vyšetření a pak lítat vesmírem a bude mi blbě.

Edison

Stačí mi kráčet po Zemi.

Zakloň hlavu když ztojíš a jsi pod širým nebem. Uvidíš do vesmíru kdykoli tak učiníš.