iceT

Chtěli byste někdy rozumět řeči zvířat?

http://www.stre­am.cz/video/514122-mluvici-kocky-cz-titulky

Nejlepší odpověď
hanulka11

Teda tos mě rozesmála , to byl mazec.
Tak to bych chtěla rozumět

Další odpovědi
SajmonModer

Krása! Kočky miluji! Chtěl bych si právě nějakou pořídit. Jsou to roztomilá zvířátka. Chtěl bych jim umět rozumět.

dědapetr

To by bylo výborný těch informací co by jsme se osobě dozvěděli,jak se na nás zvířata dívají.

hanny 2

Super rozhovor!Vždycky si říkám,že kdyby můj pejsek uměl mluvit,tak by to bylo hooodně zajímavý.
Doplňuji:
Ano led,je to tak,rozumí mi všechno co mu říkám,jenže někdy dělá,že neslyší.

led

Ak pozorne sledujete zvieratá a neberiete ich ako nižšie živočíchy, dokážete s nimi komunikovať a rozumieť im.
Skúste si napríklad všímať mimiku tváre a pohľad, keď sa s nimi rozprávate. Položte otázku a sledujte reakciu. Všimnite sa sfarbenie hlasu, kedy krátko a jemne hlboko, kedy dlhšie a vyššie a kedy dlho a hlasno…
Cíťte s nimi a budete im rozumieť.

coco

Raději ne,to by jsme si vyslechli…

stana73

Když člověk chce,svému zvířeti rozumí.Můj pes umí celou škálu výrazů a je to až k popukání,jak je dovede i „zneužívat“.Jenom bych chtěla rozumět tomu,když ho něco bolí.Těžko se dozvídáme,co a kde ho bolí,nebo čím trpí a co mu pomůže.