barunecka123

Vadí při přijímačkách na střední zemědělskou školu, když budu mít 3 z AJ a 5 dvojek – z matiky, ČJ, NJ, Z a D?

střední škola s maturitou

Nejlepší odpověď
Drap

Nám to tady nevadí. Bude záležet na konkrétní škole kam se chceš hlásit. Pouze tam můžeš dostat přesnější informace. Záleží i na tom, kolik se hlásí v konkrétním roce lidí a kolik jich budou přijímat.

Další odpovědi
Filip84

Na hnojárnu, obvykle, nevadí nic. Stačí tam chodit, lektorovat, odříkat, Schluss. Obvykle.

elkon

To se ptej na té škole, tady není školní sekretariát.

VaclavZeman

Ja byl na ZS i SS premiant a mel same „bice“.

Ametyst

Víc záleží na tom, jak dopadly přijímačky, to je klíčové kritérium.