Adelaide282

Chtěla bych se zúčastnit v soutěži finanční gramotnost, co ohledně financí mám vědět abych byla v soutěži úspěšná?

Nejlepší odpověď
Alesh

Tak nepochybně co nejvíc o půjčkách všeho druhu, možnostech nakládání s penězi – spoření, investování apod.
Čekal bych i nějaký ten příklad na procenta. 😉
Našel jsem i test viz odkaz.
Doplňuji:
Počet dosažených bodů: 14,00

Vaše schopnosti spravovat finanční majetek jsou excelentní a vaše finanční gramotnost je na velmi vysoké úrovni.

… tak super! 🙂

Zdroj: http://finance­.idnes.cz/jaka-je-vase-financni-gramotnost-otestujte-se-fon-/Soutez_test.as­px?id=234

Další odpovědi
Drap

Pokud možno vše z tohoto oboru. A třeba i něco navíc

ReHu

Třeba něco o cash flow :)