Elka123

Jak je to se statusem studenta?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak je to se statusem studenta.
V červnu končím studium na VŠ z důvodu neplnění kreditů, ale již teď vím, že od září budu znovu přijata.
Musím se hlásit na pracák, anebo ne?
Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Zvědavý

Přijata budeš nejspíše už na konci srpna, což je taky čas kdy bys současné studium měla ukončit. Nemusíš ho končit teď ať to pěkně navazuje a nemusíš nic řešit. Myslím, že mezní termín pro splnění povinností bys měla mít do začátku září ne? Takže počkej až budeš do nového oficiálně přijata a další den ukonči to stávající.