Julinka2009

Jak docílit hlasitějšího mluvení ve škole?

Spolužáci a učitelé mi občas ve větším hluku nerozumí. Děkuji za odpovědi, popřípadě za diskuzi.❤️

Nejlepší odpověď
Dvorní šašek

Učitel má moderovat intenzitu ruchu ve třídě. Pokud jsou tam všichni hlasití, tak to není třída, ale cirkus. Pokud to nejde, tak zvýšit hlas.

Další odpovědi
elkon

Jak? Mluvit hlasitěji, co je na tom složitého? Když mě někdo nerozumí, tak mluvím tak, aby rozuměl.

cappuccino

Muzes si to nacvicovat doma anebo nekde v obchode. Nestyd se a mluv nahlas!