Savier

Chtěl po vás někdy někdo nekřesťanské peníze?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Themeansar

Ano

Notář za dědictví

Další odpovědi
Funna

Ano

neustálo někdo…momentálne se na to chystá naše vypečená vláda…

elkon

Ano

Ano, tento obrat se používá pro předražené věci. Dnes zcela běžný způsob.

Drap

Ano

..

Filip84

Ano

Ano, a zvlášť křesťané! 😂😅👌

Však dá se říci, že nebýt protestantismu (kalvinismu), tak by kapitalismus nebyl, nebo nebyl, něco by bylo, to zase, jako – abychom si rozuměli, není umělý konstrukt opravářů světa klackem, to ne, ale kdyby byl „západ“ pravoslavný a katholický, no tak by ta společnost vypadala jinak.

Jo, jestli by to bylo lepší, nebo horší, nebo tak jako zhruba na stejno, to já nevím, to není malá násobilka, ani vyjmenovaná slova po y (ydyjot, Yvoš, yntegrace). 😅

Rokio

Ano

Za lékařskou prohlídku pro vstup na brigádu.

300 Kč je podle mě hodně za 15 minut práce.

paul1

Ano

Ano, za opravu oplocení předzahrádky u domu. Nakonec slevil a dohodli jsme se, opravil to o.k.

da ny

Ano

V posledních 2 – 3 letech, neustále 😉
Za služby, v restauraci, za bydlení, energie a hlavně za potraviny.

Disraeli

Ano

STÁT (ČR). Neopodstatněné daně a poplatky za každé nadechnutí. Stát (tedy Česko) chce po tobě neustále samé peníze, chce jich hodně, čím dál víc a samozřejmě je to celé nekřesťanské a nesvobodné (i výsledné sumy jsou obří – tedy nektřesťanské). Zlaté desátky.

Funna

Themeansar…pokud to chtěl notář za dědictví, tak jsi asi bohastý muž a hodně jsi dědil, protože jeho palmáre jsou vždy procenta zvýše dědictví .-)