Avatar uživatele
Matthew

Chtěl jsem udělit palec za odpověď, jak je mi zvykem a tohle se ukázalo :)Kdo mi to vysvětlí jako malému dítěti :D

Z vaší IP adresy nelze hodnotit tuto odpověď.

Není povoleno hodnocení odpovědí ze stejné IP adresy, jako byly zadány. Pokud se domníváte, že se jedná o chybu, napište zprávu na info@odpovedi.cz.

Jak je to možné ? Neuděloval jsem palce sobě :D
Doplňuji:
To Briketka10 – dát 100 bodů za den jsem ještě doposud nezvládl ;)
To Cochee – Váš příspěvek se mi zdá asi nejpravděpodobnější :)
To Michal Kole – vymazal, restartoval prohl., stejná chyba :)
To Barbakan – nemám zapotřebí mít dva registry na odpovedi.cz a ještě k tomu si sám udělovat palce, tak to možná praktikují jiní, né já ;)
Děkuji všem za odpověď :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, briketka10 před 4155 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cochee

Je možné, že odebíráš internet od poskytovatele, který provozuje proxy server. Všichni klienti tohoto poskytovatele mají navenek jedinou společnou IP adresu. A je možné, že ten, kdo položil otázku, kterou jsi chtěl palcovat, je rovněž klientem tvého poskytovatele. Tak máte z hlediska serveru Odpovedi.cz stejnou IP adresu a tudíž ho nemůžeš palcovat 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Naposled se takhle „sčuchli“ Damiana, Kohut a Bohemica.
Jukni v odkazu, jak to řešili:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muzete-ohodnotit-kazdeho-vami-zvoleneho-uzivatele

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

podivné..nezbývá nic jiného než napsat na info@odpovedi.cz
vážně divné :(
Doplňuji:
určitě jsi dnes nerozdal 100 bodů, nebo ano ??

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Totéž se mi tady stalo před nějakou dobou taky.Některý z uživatelů dal do tehdejší kategie zábava odkaz na odpovědi a po kliku se ukátalo přesně to samé co tobě.Tehdy jsem měla taky mobilní internet a tedy pokaždé jinou IP adresu.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
led

Môže sa to stať, tento problém sa tu už viackrát riešil.
Technicky – môžte byť pripojení viacerí na sieťový uzol (najčastejšie WIFI), vy máte takzvanú neverejnú IP a ste schovaní za verejnú IP sieťového uzla. Bežné napríklad pri podnikových sieťach, v hoteloch, stravovacích zariadeniach, vo vlaku a podobne – vnútorné IP sú neverejné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Mohlo dojít i k chybě. Zkus napsat na info, nebo to zkus za chvíli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
radce

Mám mobilní internet, IPka je mi přidělována při každém přihlášení jiná, možná mám teď stejnou IP adresu, jako měl včera pisatel nějakého dotazu…
Nemůže to být něčím podobným?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

taky se mi občas stane.

vymaž v prohlížeči cache – Nástroje > vymazat historii procházení

ukonči prohlížeč, spusť jej znovu, jdi na odpovědi a zkus to znova

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Uděloval si palce svému " druhému " registrovanému nicku ze stejného IP adresy! Admin to pozná,neboj!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cochee

I já jsem za proxy serverem a mockrát se mi už stalo, že jsem se chtěl registrovat na nějaké diskuzi a ona na mě bafla, že mám BAN, přitom jsem tam v životě předtím nebyl. Ale protože si platím i privátní adresu z různých důvodů (například aby mi lépe jely torrenty), prostě v prohlížeči vypnu provoz přes proxy a je to, navenek mám svou privátní ajpinu.

před 4155 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

nikdy jsem takový problém neřešila :)

před 4155 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Měla jsem kdysi stejný problém s jedním uživatelem tady, vyřešil to tenkrát on, myslím, že u poskytovatele internetu.

před 4155 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

mě by se povedlo za jeden den rozdělit 100 palečků a
ještě by to bylo málo, to ani nevím ?x mohu nominovat

před 4155 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek