Avatar uživatele
Registrovaný

Chtěl jsem se zeptat,nevíte zda mám nárok na proplacení staré dovolené když marodím od 19.2.2010 a PN stále pokračuje?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

NE !

Dovolená může být tzv. ´proplacena´ jen v případě ukončení pracovního poměru.
(§ 222/2 ZP)

Zdroj: http://business.center.cz/busi ness/pravo/zakony/zakonik-prac e/cast9h4.aspx

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Registrovaný

Ale de to,co by nešlo.Asi se jedná o dovolenou z r.2009,tak aby bylo jasno,nemocenská je od správy,dovolená od zaměstnavatele,nic novýho,žejo,a když se dohodnete,tak každý měsíc můžete tři,i víc dní mít proplacených.Je to takový přilepšení k nemocenský.Jen se fakt stačí dohodnout,a jde to i "do pytlíku",t.j. pokladnou.

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 2164
Zlatý standa 1252
Zlatý ivzez 932
Zlatý mosoj 679
Zlatý gecco 534
Zlatý led 532
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 433
Zlatý JájsemRaibek 400

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.