trifixion

chtel jsem se zeptat…

pred rokem jsem onanoval v lese,kdyz jsem byl na houbach.Prijelatam policie ta me zkontrolovala a ojela pric me vykazali to je vse zadny zaznam ani protokol semnou nesepsali jen skontrolovali a odjeli…myslite ze by me rovnou sebrali kdy by me chteli obvinit???cetl jsem ze je to jen prestupek tak jsem sechtel zeptat jak by postupovali kdyz by me chteli obvinit jestli by me sebrali rovnou kdyz me tam pristihly diky za odpoved…

Nejlepší odpověď
anonym

Tuto otázku jsi sem položil už několikrát.
Roste ve mně podezření, že ti dělá dobře se na to stále dokola ptát.

Další odpovědi
Drap

Poku je to už rok stará záležitost, tak na to už všichni zapoměli a nic se neděje.

briketka10

mrkni na své
otázky a uvidíš :)
http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/24278

pusinka50

Podle tvých minulých otázek asi nebudeš moc normální, viď? Svěříš se nám, jakou úchylkou trpíš nebo máme tipovat?