T4k4h1ro

Když mám na konci roku jednu pětku, je možnost případného opakování ročníku?

dobrý den, chtěl bych se zeptat jsem v prvním ročníku na střední škole, teď na konci roku mám jednu nedostatečnou. Proto mě zajímá, pokud udělám reparát, jdu dál a když neudělám, tak to znamená, že mě ihned vyhodí ze školy nebo je možnost, aby mi dovolili opakování ročníku? (jinak nemám žádný kázeňský postih). Velmi děkuji za odpovědi

Odpovědi
Drap

Měli by povolit opakování ročníku. Také záleží na vedení školy

anonym

Nejpřesnější odpověď vám řeknou ve škole.

Edison

Pětka, pokud se nepletu, znamená repec, případně propad…