chřipková epidemie?

většina mých známých onemocněla,bud jsou nachlazení,nebo rovnou chřipka,ani mě se to nevyhlo,v televizi hlásili že řádí chřipková epidemie, jak jste na tom vy je to i u vás tak zlé? na severní moravě ano

Nejlepší odpověď
kropitko

Praha-západ, zatím o.k. nikoho z rodiny a ani známých to zatím,,,klepu,,,ne­postihlo. Ono to snad počká na jarní prázdniny?! 😁

Další odpovědi
anonym

Unás na "západě"je už vyhlášená chřipková epidemie,mám to už za sebou.

deny555

Tady u nás na Trutnovsku jeto zatím,tak nějak v normě.My jsme si chřipajzny prodělali asi před měsícem.

Miroslavst

Musím zaklepat (ťuk, ťuk, ťuk), ale tady u nás je to zatím OK. No uvidíme.

panenka

Já jsem zatím v pořádku ale moje dcera se synem už mají rýmu a kašlou.

venkovan

Epidemie přichází v našich končinách každý rok. jakmile začne takové to počasí, chvíli teplo, chvíli zima, přímo pozvání na virózy. Protože chřipková epidemie začala asi pře třemi týdny ve Francii, je to tak akorát i pro naše končiny. Uvidíme, v okolí zatím nic, ale do týdne to tu bude v plné parádě. Nechal jsem se očkovat, tak snad to nebude tak nejhorší.

Vypravoval mi kdysi jeden známý dobrý recept na chřipku a další nemoci. Není drahá, je potřeba kus másla a dvě břicha. Máslo se mezi ně vloží a tře se břichy do zpěnění. Teď si nepamatuji zda zpěnení másla či těch břich a co k nim přísluší.

anonym

Kropítko držím palce at se vám to vyhne,tady to má snad každý druhý

kropitko

No kéž by, tím že je nás tolik, tak je jisté, že to domů někdo přitáhne,,,nes­náším, když jsou dutiny ucpané, při spaní slintám, mám teplotu a nemůžu se ani pohnout,,,fuj!!!!