Rokio

Chovám se spíše jako puberťák, nebo děcko?

Jak myslíte, že se chovám?

Nejlepší odpověď
da ny

Chovám se jako dítě.

„Chováš se jako dítě i puberťák dohromady, pokud soudím podle tvých otázek“ (Drap), můj souhlas..... ;)
Nic si z toho nedělej, kdejaký muž je vlastně další velké dítě, pro svou partnerku ;).
Možná se (nejem na Odpovědích) až příliš zabýváš sám sebou, „křivdami a nepochopením“ od ostatních lidí.

Další odpovědi
Quimby

Chovám se jako děcko z mateřské školky.

Nevím, neznám tě.

led

Chovám se jako děcko z mateřské školky.

mladý muž, nenamáhaj sa… zaspievaj si radšej https://www.y­outube.com/wat­ch?v=JqpzWUA-UWs
dodatok:
nabudúce daj odpovedajúcim aj možnosť vlastného názoru – „jiná odpověď“

jirka F

Chovám se jako děcko z mateřské školky.

Nevím,neznám tě osobně příště opravdu dej jiná odpověd.

ivzez

Chovám se úměrně svému věku.

Zapomněl jsi předponu NE, ale já jsem to prokoukla. (–:
Podle tvých otázek (někdy i odpovědí) mi přijde,
že se nechováš úměrně svému věku.

pepíka

Chovám se úměrně svému věku.

Chováš se jak puberťák tak i děcko ale máš jisté hranice.

Drap

Chováš se jako dítě i puberťák dohromady, pokud soudím podle tvých otázek. Opět jsi zapomněl jinou možnost. Nikdo z nás tě osobně nezná tak nedokáže posoudit, jak se chováš ve skutečnosti.