Avatar uživatele
Pavel1212

Chodíte v zimě v teniskách?

Poslední dobou častokrát vídávám lidi venku ve sněhu šmatlat v teniskách. Přidáváte se k tomuto „trendu“?

Zajímavá 0 před 1916 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Ne

Tenisky nerad, protože se při jejich obouvání hrozí fraktura jater. Když zrovna není venku sníh, tak chodím do sámošky jen v sandálech a bez ponožek.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

Ne

… tenis nehraju, takže v teniskách nechodím ani v létě … holiny, pantofle a bos, toť moje oblíbená obuv …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Ne

Ne, nosím je velmi málo i v létě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Někdy (kdy přesně, to popíšu v odpovědi)

Přesně to nepopíšu (důvody si nechám pro sebe),
ale někdy chodím v teniskách, jindy v sandálech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WTLS

Ano

Já stím nemám žádný problém, naopak mě spíše štvou velké boty, pokud jdu ven se zimními tak jedině MUSTANGY

Upravil/a: WTLS

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Ano

Většinou v zimě chodím v teniskách. Jenom když je více nasněženo, tak chodím v zimních botách.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Ne

V teniskách nechodím.Od té doby co mě hned dvakrát zradili,poprvé jsem zakopl u silnice a nekontrolovatelně jsem se řítil přímo na vedlejší plot(naštěstí ne s ostnatým drátem).Podruhé jsem také zakopl(ve městě),ale to jsem si jen odřel koleno.

Upravil/a: jirka F

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mp2

Ano

Tenisky nosím celoročně.

Hlavně tedy kvůli tomu, že mé z jiných bot tlačí prsty. Za celý svůj život jsem ze všech značek a modelů vybral jen dva, kterých jsem musel nakoupit zásobu.
(Adidas Bercuda, Adidas Baricade Court)
U ostatních bot jsem vždy prodřel podrážku nebo stranu boty maličkem :)

Navic tyto modely neni potřeba čistit od bordelu, mají tak perfektní vzorek, že při chůzi z nich všechno vypadne… a nedělají šmouhy, i když naji černe podražky.. Jsou perfektne stabilní..

Na ledu nekloužou, jen je potřeba nechodit hlubokem snehu nebo ve vodě..
Jinak by na mě vsichni čumeli v obchodech jak mi pískají podrazky pri kazdem kroku :)

Zimní boty mám už 7 let uplne nové na skříni :)
Jednou jsem si je vyzkoušel..
Asi je použiju jako pracovní..

Zimní boty mi vždy přišly nestabilní, noha v nich plavala, navic to drži pevne na kotniku..
Sklouznout se v tom, tak se nezdržim a spadnu na hubu..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Někdy (kdy přesně, to popíšu v odpovědi)

2× – 3× týdně chodím do hospody za účelem primárně nikoliv vylít se (i když nepopírám, že si dám), ale provozovat rekreačně-sportovní činnost a přitom by mi zimní obuv velice vadila, takže jdu v obuvi sportovní (neříkám přímo v teniskách), pokud to sněhové podmínky alespoň trochu dovolí. Je zde možnost jít v zimních a sportovní boty si vzít s sebou do igelitky, ale to se mi fakt nechce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Ne

Zimní obuv je od toho, aby se nosila v zimě. Člověk, který uvažuje logicky, nosí obuv podle toho k čemu je určená. Na trhu je toho dost, aby si každý vybral.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
nikol98

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1675 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… zase reklama !!!

před 1674 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek