Pavel1212

Chodíte v zimě v teniskách?

Poslední dobou častokrát vídávám lidi venku ve sněhu šmatlat v teniskách. Přidáváte se k tomuto „trendu“?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ne

Tenisky nerad, protože se při jejich obouvání hrozí fraktura jater. Když zrovna není venku sníh, tak chodím do sámošky jen v sandálech a bez ponožek.

Další odpovědi
Mc Merkurion

Ne

… tenis nehraju, takže v teniskách nechodím ani v létě … holiny, pantofle a bos, toť moje oblíbená obuv …

Drap

Ne

Ne, nosím je velmi málo i v létě.

ivzez

Někdy (kdy přesně, to popíšu v odpovědi)

Přesně to nepopíšu (důvody si nechám pro sebe),
ale někdy chodím v teniskách, jindy v sandálech.

WTLS

Ano

Já stím nemám žádný problém, naopak mě spíše štvou velké boty, pokud jdu ven se zimními tak jedině MUSTANGY

Rokio

Ano

Většinou v zimě chodím v teniskách. Jenom když je více nasněženo, tak chodím v zimních botách.

jirka F

Ne

V teniskách nechodím.Od té doby co mě hned dvakrát zradili,poprvé jsem zakopl u silnice a nekontrolovatelně jsem se řítil přímo na vedlejší plot(naštěstí ne s ostnatým drátem).Podruhé jsem také zakopl(ve městě),ale to jsem si jen odřel koleno.

Mp2

Ano

Tenisky nosím celoročně.

Hlavně tedy kvůli tomu, že mé z jiných bot tlačí prsty. Za celý svůj život jsem ze všech značek a modelů vybral jen dva, kterých jsem musel nakoupit zásobu.
(Adidas Bercuda, Adidas Baricade Court)
U ostatních bot jsem vždy prodřel podrážku nebo stranu boty maličkem :)

Navic tyto modely neni potřeba čistit od bordelu, mají tak perfektní vzorek, že při chůzi z nich všechno vypadne… a nedělají šmouhy, i když naji černe podražky.. Jsou perfektne stabilní..

Na ledu nekloužou, jen je potřeba nechodit hlubokem snehu nebo ve vodě..
Jinak by na mě vsichni čumeli v obchodech jak mi pískají podrazky pri kazdem kroku :)

Zimní boty mám už 7 let uplne nové na skříni :)
Jednou jsem si je vyzkoušel..
Asi je použiju jako pracovní..

Zimní boty mi vždy přišly nestabilní, noha v nich plavala, navic to drži pevne na kotniku..
Sklouznout se v tom, tak se nezdržim a spadnu na hubu..

cochee

Někdy (kdy přesně, to popíšu v odpovědi)

2× – 3× týdně chodím do hospody za účelem primárně nikoliv vylít se (i když nepopírám, že si dám), ale provozovat rekreačně-sportovní činnost a přitom by mi zimní obuv velice vadila, takže jdu v obuvi sportovní (neříkám přímo v teniskách), pokud to sněhové podmínky alespoň trochu dovolí. Je zde možnost jít v zimních a sportovní boty si vzít s sebou do igelitky, ale to se mi fakt nechce.

elkon

Ne

Zimní obuv je od toho, aby se nosila v zimě. Člověk, který uvažuje logicky, nosí obuv podle toho k čemu je určená. Na trhu je toho dost, aby si každý vybral.

nikol98

Příspěvek smazán administrátorem.

Mc Merkurion

… zase reklama !!!