helpmelidi

Od kolik stuňů nosíte kraťasy?

Tak mě to zajímá a chtěla bych vědět jestli bych vypadala jak idiot jestli bych si dneka vzala kraťasy:D (teďkom ráno má být 10 stupňu ale pak 20 tak nevím co si mám na celodenní výlet vzít)

Odpovědi
uccello

Tak to vyřeš tříčtvrťákama. Já je někdy mám i v 5. stupních, když se přes noc někde zdržím a ráno pak cestuju domů. :)

Anuket

Kraťasy si beru, když nefouká studený vítr. To pak klidně i v 10°C. Každopádně si v nižších teplotách ale beru tenisky a žádné sandále nebo baleríny, ale to je na tobě, mně osobně je totiž nejvíce zima od noh, tak ať se to kdyžtak doladí 🙂

zjentek

tak si pod ně vezmi unterhozy po onklovi a máš to vychytané. Koneckonců, u nás tak v poslední době jezdí koláči (místní cyklisté) ,)

marci1

Já tak při tzv. pokojové teplotě 18 stupňů Celsia. Jak kdo snese a cítí se dobře. Někteří v nich chodí i v zimě, viz herci Pavel Nový nebo Oldřich Navrátil.

nicki36

Já newím jak ostatní, ale beru si kratasy az od 15°C. Jen musím doplnit ze mne je zima skoro porat ;D

Doomik

Všici mi říkaj že sem magor. Kraťasy nosím už od 0 stupňu.