dgfdgf

Chodíte někdo do zoo a je vám víc než 20?

V zoo moc nevídávám skupinu návštěvníků bez dětí. Když navrhnu, abychom šli do zoo, tak odmítaj: kolik mi prej je?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Ano, chodívám(e) bez dětí a je mi víc než 20 :)

Další odpovědi
Muffz

Lidi kolem dvaceti si casto hrajou na dospele. Treba v tomto pripade. Zoo je krasna a skoro vsichni kamosi tam chodi, bud jako parta nebo se svyma slecnama. Ja tam chodim, jelikoz si i fotim zviratka.

Lamalam

20 už mi bylo. Chodím obvykle s dětmi, ale když tam chci v klidu fotit, jdu bez dětí.

ReHu

Letos jsem tam byla s kamaradkou na výletě.
Někdy mám chuť se procházet po horách a jindy po ZOO.
Je nám mnohem víc než 20.

cochee

Je mi daleko víc než 20 a do ZOO chodím málo, za to s jednou výjimkou zásadně bez dětí.

arachis

Nechodím, ale šla bych, kdybych bydlela poblíž.

anonym

jelikož je mi víc než dvakrát tolik, tak chodím do zoo dvakrát víc. to znamená dvakrát ročně jen v Praze, do ostatních občas. děti se mnou nechodí (23 a 19)

quentos

Ne, ale jednoho takovýho pošuka znám…

Klaproth

Chodím s vnoučatama.

redy

Ta odpověď, rádoby vzdělance je fakt chytrá…

ReHu

Quentos, proč pošuka?

quentos

protože je to fakt pošuk, kamkoli přijede, tam hned vymete nejbližší zoo…

GM

Quentos, jak poslední dobou sleduji tvoje odpovědi, připadá mi, že to nejsi ty, ale někdo (kdo má snahu tě degradovat) se za tebe vydává.

quentos

zato ty seš furt stejná moralizátorka.