Avatar uživatele
Kulpix

Chodili jste do kurzů tance a společenské výchovy (do tanečních)?

Hlasujte v anketě

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2367 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

ANO

Za mých časů (70. léta) to byla samozřejmost. Kdo neměl taneční, měl těžký hendikep.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

ANO

Ano, za mých mladých let chodívali téměř všichni. Bylo to pěkné, příjemné a dodnes občas zavzpomínám. Kdyby záleželo na mém rozhodnutí, tak bych to zavedl pro všechny jako povinnost.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

ANO

… samozřejmě …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

ANO

Je to už sice už „dějepis“, jak říká můj synovec, ale v naší době to byla součást študií na středních školách. A nešlo jen o tanec, ale také o společenskou výchovu, která se ve škole neučila a neučí a v dnešní době, mnoha mladým lidem, někdy docela chybí.
A byla to dobrá příležitost k seznamování i s děvčaty z jiných škol (u děvčat s kluky), neboť tyto kurzy navštěvovala mládež všech středních škol, u nás, v menším městě.

Upravil/a: Jiří Bohumil

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

ANO

dříve to bylo naprosto normální.

Upravil/a: Arne1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

ANO

Nerad, ale chodil. Každý chlapec v době mého dospívání od mala věděl, co ho čeká – taneční a vojna.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

ANO

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

ANO

Ano a ráda.
Chodila jsem i do pokračovacích kurzů a „speciálek“.
Tančila jsem ráda a celkem dobře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

ANO

Za dob mého mládí to bylo považováno za běžnou součást jedné životní etapy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

ANO

Ano, nerad.
Jsem na pohybové aktivity nešikovný a taneční byla další příležitostí k posměchu. Nošení společenského obleku upřimně nenávidím dosud.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

ANO

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

NE

A kolikrát jsem byl přesvědčován o nějakém že mě to bude v životě chybět.Stejně se mě obecně do tanečních vůbec nechtělo.

Upravil/a: jirka F

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

NE

Když chodili lidi z mé třídy na gymplu (čtyřletém, ale kvůli malému počtu studentů jsme nastupovali do již utvořené třídy, takže jakoby osmileté), tak jsem nechodila. Bylo mi 15 a v té době bych na sebe nevzala ani šaty, ani podpatky. Z nového kolektivu (a z cizích lidí obecně) jsem byla jak vyjukané kuře, takže z toho důvodu. Nijak toho nelituju, mám za sebou taneční ZUŠku s baletní průpravou a umím se přizpůsobit prakticky všemu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

jiné

V 9. třídě do předtanečních.
Později až do tanečních pro dospělé (22) ale nijak zvlášť jsem to neuplatnila.
Tančila jsem prý dobře (s výborným tanečníkem jsme v kurzu byli na 1. místě v závěrečné soutěži), ale velmi nerada…
Na diskotékách a zabavách u nás všichni „šlapali zelí“ a prostoru byl nedostatek
Na plesy, které byly (u nás, v té době) především pro honoraci, maloměšťáky a kam se stahovali „vejpitkové“, když jim zavřeli po 22. h hospody, jsem nechodila ;).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
CR chess2017

NE

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pedol

ANO

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anizbor

ANO

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lindex

ANO

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elli1706

ANO

Bylo to nádherné

Upravil/a: Elli1706

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek