Avatar uživatele
Kerynka

Chodí se podle vás růžová k červený ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 4434 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Ano

nechodí, ale „hodí“. Záleží na tom, jaký máte záměr. Jestli působit vyzývavě, tak každopádně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Ano

V přírodě je to běžné. Je mnoho květů, které mají okvětní kvítky na jednom květu od růžové po červenou.
A doma když mi začne už téci růžová po červený, tak mám radost, že po nářezu od manželky do čumáku se mi již krev zastavuje. Takže ano, jen záleží na sytosti barev a na ploše jednotlivých barev

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IK

Ano

Záleží na odstínech.
Pokud je růžová jen světlý odstín červené, mělo by to působit dobře.
Pokud červená uhýbá do oranžové (žluté) a růžová do fialové (modré) pak to už moc ladit nebude. Přesto ještě záleží na poměru ploch, asi nejnešťastnější by bylo 1:1, ale když je jedna podstatně větší a druhá ji doplňuje, obvykle to vypadá lépe.
Není na to žádný předpis, takže když se ti to líbí, nenech se ovlivňovat kritikou. I odborník je jen člověk a má subjektivní názor, natož náhodný „kecálek“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano

Nevidím to vůbec špatně,nejen na malbu stěn,ale i oblečení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Heřman

Ano

Bez pochyb.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
krum

Ano

Hodí,ale podle mě jen v některých odstínech

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano

Ano, jen v některých odstínech – nejlépe tón v tónu. Avšak za daleko lepší kombinaci považuji růžovou a šedou anebo zajímavou kombinaci růžovou a hnědou. Je málo užívaná a ve vhodných odstínech úžasná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Ne

jak který odstín, ale spíš mi ty barvy přijdou moc podobné na to, abych je dávala k sobě :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
hanulka11

záleží kde a pro koho …podle mě je to moc sladké…já bych to nedala

před 4434 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

taky ne, měly jsme v dětském pokoji všechno červený, postele, křesla, přehozy na nich, fialovo růžový závěsy, tak mě ty barvy provokovaly, že jsem se nemohla vůbec učit !!
dnes si oblíknu jen tričko a ještě u toho brblám..

před 4434 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek