Kerynka

Chodí se podle vás růžová k červený ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
quentos

Ano

nechodí, ale „hodí“. Záleží na tom, jaký máte záměr. Jestli působit vyzývavě, tak každopádně.

Další odpovědi
venkovan

Ano

V přírodě je to běžné. Je mnoho květů, které mají okvětní kvítky na jednom květu od růžové po červenou.
A doma když mi začne už téci růžová po červený, tak mám radost, že po nářezu od manželky do čumáku se mi již krev zastavuje. Takže ano, jen záleží na sytosti barev a na ploše jednotlivých barev

Damiana

Ano

IK

Ano

Záleží na odstínech.
Pokud je růžová jen světlý odstín červené, mělo by to působit dobře.
Pokud červená uhýbá do oranžové (žluté) a růžová do fialové (modré) pak to už moc ladit nebude. Přesto ještě záleží na poměru ploch, asi nejnešťastnější by bylo 1:1, ale když je jedna podstatně větší a druhá ji doplňuje, obvykle to vypadá lépe.
Není na to žádný předpis, takže když se ti to líbí, nenech se ovlivňovat kritikou. I odborník je jen člověk a má subjektivní názor, natož náhodný „kecálek“.

anonym

Ano

Nevidím to vůbec špatně,nejen na malbu stěn,ale i oblečení.

Heřman

Ano

Bez pochyb.

krum

Ano

Hodí,ale podle mě jen v některých odstínech

anonym

Ano

Ano, jen v některých odstínech – nejlépe tón v tónu. Avšak za daleko lepší kombinaci považuji růžovou a šedou anebo zajímavou kombinaci růžovou a hnědou. Je málo užívaná a ve vhodných odstínech úžasná.

samicek333

Ne

jak který odstín, ale spíš mi ty barvy přijdou moc podobné na to, abych je dávala k sobě :)

hanulka11

záleží kde a pro koho …podle mě je to moc sladké…já bych to nedala

briketka10

taky ne, měly jsme v dětském pokoji všechno červený, postele, křesla, přehozy na nich, fialovo růžový závěsy, tak mě ty barvy provokovaly, že jsem se nemohla vůbec učit !!
dnes si oblíknu jen tričko a ještě u toho brblám..