Avatar uživatele
seraphico

Chodí dnešní děti ven, pouštět si draky?

Když nad tím tak přemýšlím, je to už nějaký ten pátek, co jsem viděl, že by si venku děti pouštěly draky. A co vy? Je to už zapomenutá dětská zábava, nebo je ve vašem okolí stále provozována?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, Ametyst před 1025 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Nevzpomínám si, kdy jsem naposledy viděl draka na obloze. Mně naučil dělat draky ze špejlí děda a když mi bylo 8, tak jsem si je dělal sám. Strašně mě to bavilo a taky jsem si dělal házecí letadýlka z výkresového kartónu.
Dnes si už draky nepouštím, spíš si občas nějakého chytnu…

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jirka F

Ale jo občas u nás vídám takové děti na podzim, ale je jich už míň. Já když si vzpomenu jak jsem pouštěl ještě draka kterého mě vyrobil děda.😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Jo, vídám… na podzim za dobrého počasí u každé vesnice v okolí tak 2 draky. No není to masová zábava, ale lidi to ještě nezapomněli.

Bohužel já než se odhodlám s dětma postavit draka tak už jsou Vánoce… ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Vídám tu na kopcích na podzim rodiče s dětmi, co pouštějí draky. Viděla jsem i pěkné papírové draky v obchodě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Když je prostor, není problém. Nás táta naučil draky vyrábět si je doma sami. Dnes to málokdo udělá.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Dnes už je to o hubu… samá supercela, nečekaná a prudká bouře, tromba, tornádo…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Chodí, ale není to již v takové míře jako kdysi. A taky ty kupované moc nelétají a málokterý rodič dětem draka vyrobí. Na lukách vidím častěji lidi s drony. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek